KTM 990 SuperDuke (2006)

Vlastník Dominica
Vloženo 30.7.2017
Aktualizováno 5.6.2019

Vloženo: 20.07.2018, Uskutečněno: 17.07.2018, Zhlédnuto: 18x

Náš první SlovakiaRing byl hodně zajímavý. Dva dny ježdění, první endurance závod, druhé závody... První den byl takový dost náročný, než jsem se naučila trať, která mi přišla dost těžká na zapamatování, tak to chvilku, teda spíš delší chvilku trvalo. Časy byly hodně mizerné a mě přecházela chuť a nálada. Do 2 hodinového endurance závodu jsem nastupovala s tím, že se už nikam honit nebudu, protože po celém dni 40 minut na trati bylo dost na fyzičku. Ke konci už mě bolelo zápěstí a i když jsem si myslela, že jsem musela zrychlit, tak tomu nebylo. Druhý den se jezdilo hned od rána a hned v první rozjížďce jsem zajela 2:48, což oproti prvnímu dni bylo o 5 sekund zlepšení. Lepší čas už jsem bohužel nezajela a pomalu, ale jistě mi začala odcházet zadní guma, takže v některé zatáčce to už bylo cítit. Bylo chvilku před závodem a začalo dost pršet. Během chvilky byla trať totálně mokrá s loužema, závod se asi o hodinu posunul a my se rozhodovali zda pojedeme nebo ne. Šla jsem do toho s tím, že si zajedu první kolo, podívám se, jak vypadá trať a podle toho buď nastoupím na start nebo ne. Nakonec moje soutěživé ego zavelelo, že závodit se bude. Prvních pár kol jsme jeli fakt opatrně, trať byla vlhká, místama louže. Po pár kolech jsem se dost otrkala a začal úžasný závod s FZ1, kdy jsme se několikrát předjeli. Poprvé za ty 2 dny a vlastně poprvé vůbec jsem z Duka vytáhla jeho maximálku. Byla to neskutečná jízda a i přes to, že v posledním kole mě FZ1 pojela, tak čas na mokru 2:49 mě hodně překvapil. Takže věřím, že příště to za sucha bude lepší :). Co mě hodně těší, tak v celkovém hodnocení u agentury s kterou jezdím jsem na 7. místě v kategorii Naked&Twin z 18 střelců a první holka. Sice mi chybí hned první závod co se jel, takže by možná mohlo být ještě líp, ale i tak mě to neskutečně povzbuzuje jezdit dál s tímhle úžasným strojem.

Co se týče fungování motorky samotné, tak to konečně bylo to pravé, převodovka už je zcela funkční po problémech, které jsem s ní týden před Slovačem měla, ale naštěstí se to stihlo opravit a mohla jsem vyrazit. Řazení úplně přesné, žádné falešné kvalty či nedořazení, prostě paráda. Gumy fungovaly na jedničku, krásně držely, bohužel ale za ty 2 dny jsem zadek sjela, takže na další akci musí přijít nový, ale D212 gp racer jsou prostě boží (trať měla cca 40 stupňů). Brzdy ještě lepší, prostě ta motorka je dokonalá. Ano uznávám, že na dromech naše konkurenceschopnost není tak vysoká, ale někdo ty naháče prostě musí jezdit a ukázat, že se to dá i na nich. Rekordy nikdy lámat nebudeme, je to těžší a náročnější než na sportech, koleno jsem ještě nedala, ale prostě užívám si to a to je hlavní.

Maxim (21) napsal 20.07.2018 v 20:36

Paráda

burak (11) napsal 20.07.2018 v 19:51

Pěkný čtení dobrý nakedbike je na dromu radost, hlavně když ukazuješ záda supersportům přeji stále rychlejší časy kolama dolů.

• SlovakiaRing II.

Slovač, Slovač, Slovač... nejde mi... ne a ne a ne... První den se jely závody, takže už od samého rána hned kvalifikační jízdy. V noci byly pouze 3 stupně, takže druhý den ráno byla trať hodně studená, bylo hodně pádů,

Vloženo: 08.10.2018
    Uskutečněno: 27.09.2018
  • Brno III.

Brno, Brno... tahle trať je pro mě a Duka prostě děsná... dlouhé rovinky, stoupání a široká trať, kdy pořád "vykružuju", takže o ideální stopě se vážně hovořit nedá. Nicméně od poslední akce zase zlepšení na 2:31, sice č

Vloženo: 08.10.2018
    Uskutečněno: 30.08.2018
  • Pannonia Ring I.

Tak tenhle okruh mě fakt bavil. Sice oba dny bylo příšerné vedro, ale tahle trať byla pro mě a pro Duka jak dělaná. Ano přiznávám, je rozbitá jak cikánský hračky, hmyzu a jiné havěti bylo až až, ale o to větší zábava to

Vloženo: 05.08.2018
    Uskutečněno: 31.07.2018