• 9
  • 10
  • 9.6

Vloženo: 04.07.2018, Uskutečněno: 14.06.2018, Zhlédnuto: 24x

Druhé Brno vidím jako velké zlepšení oproti předchozímu. Čas šel dolů i bez pomoci instruktora a poprvé jsem i startovala v závodu. Start se mi moc nepovedl, ale naštěstí jsem pak pár jezdců dojela a na pořadí, ze kterého jsem startovala, jsem i nakonec dojela. Sice umístění a čas oproti špiččce žádná slává, ale pořád mám na paměti, že začínám a chce to čas. Za chvilku mě a Duka čeká poprvé Slovakia Ring o kterém se říká, že je hodně rychlý, což na naháče není úplně ideální trať, ale uvidí se.
Co se týče fungování Duka v Brně, bylo to o dost lepší, nově nainstalovaný tlumič řízení LSL drží motorku pěkně v klidu, obula jsem i vhodnější gumy na okruh a to Dunlop D212 gp racer. Popravdě, byla by tam lepší 190 než 180, ale nevejde se. Ale guma je parádní a fakt drží, bohužel ještě neumím z toho pořádně vylézat, takže motorka je dost často už ve velkém náklonu, což mi ubírá na rychlosti a hlavně i na bezpečnosti, ale to se snažím taky ladit :). Zadek dobrý, ruce a vršek těla špatný, to byste nevěřili, jak je to na otm naháči těžký. Dostala jsem radu od jednoho kluka co minulý rok vyhrál komplet šampionát na naháči: "Na naháči je to sakra těžký, aby to jelo, musíš z toho vylézat jak opice". Dobrá rada, musí se trénovat. Úplně nejlepší trénink je Vysoké Mýto, kam se snažím jezdit aspoň jednou za měsíc. Ale abych tu nepsala jen samé klady, dostavily se už i menší problémy. Skoro v každé rozjížďce mi nedořazoval kvalt ze 4 za 3 při rychlém podřazování a dále se mi otočily číslice na ukazatelu rychlosti :). GiPro se vyřeší, ale to řazení mě trápí. Jezdil tam ještě jeden Duke a chlápek říkal, že oprava převodovky na KTM 40 tis kč, kdyby Vás to zajímalo , to je prostě raketa... Takže doufám, že to bylo jen mojí vinou a ne vinou opotřebovaného materiálu.