KTM 990 SuperDuke (2006)

Vlastník Dominica
Vloženo 30.7.2017
Aktualizováno 5.6.2019

Vloženo: 04.07.2018, Uskutečněno: 14.06.2018, Zhlédnuto: 24x

Druhé Brno vidím jako velké zlepšení oproti předchozímu. Čas šel dolů i bez pomoci instruktora a poprvé jsem i startovala v závodu. Start se mi moc nepovedl, ale naštěstí jsem pak pár jezdců dojela a na pořadí, ze kterého jsem startovala, jsem i nakonec dojela. Sice umístění a čas oproti špiččce žádná slává, ale pořád mám na paměti, že začínám a chce to čas. Za chvilku mě a Duka čeká poprvé Slovakia Ring o kterém se říká, že je hodně rychlý, což na naháče není úplně ideální trať, ale uvidí se.
Co se týče fungování Duka v Brně, bylo to o dost lepší, nově nainstalovaný tlumič řízení LSL drží motorku pěkně v klidu, obula jsem i vhodnější gumy na okruh a to Dunlop D212 gp racer. Popravdě, byla by tam lepší 190 než 180, ale nevejde se. Ale guma je parádní a fakt drží, bohužel ještě neumím z toho pořádně vylézat, takže motorka je dost často už ve velkém náklonu, což mi ubírá na rychlosti a hlavně i na bezpečnosti, ale to se snažím taky ladit :). Zadek dobrý, ruce a vršek těla špatný, to byste nevěřili, jak je to na otm naháči těžký. Dostala jsem radu od jednoho kluka co minulý rok vyhrál komplet šampionát na naháči: "Na naháči je to sakra těžký, aby to jelo, musíš z toho vylézat jak opice". Dobrá rada, musí se trénovat. Úplně nejlepší trénink je Vysoké Mýto, kam se snažím jezdit aspoň jednou za měsíc. Ale abych tu nepsala jen samé klady, dostavily se už i menší problémy. Skoro v každé rozjížďce mi nedořazoval kvalt ze 4 za 3 při rychlém podřazování a dále se mi otočily číslice na ukazatelu rychlosti :). GiPro se vyřeší, ale to řazení mě trápí. Jezdil tam ještě jeden Duke a chlápek říkal, že oprava převodovky na KTM 40 tis kč, kdyby Vás to zajímalo , to je prostě raketa... Takže doufám, že to bylo jen mojí vinou a ne vinou opotřebovaného materiálu.

Dominica (0) napsal 12.07.2018 v 13:06

Čas zatím pořád špatný ... Třetí okruh v životě, z toho 2x Brno a čas na Dukovi 2:39. Je to bída, ale snad se to ještě zlepší. Musí mě pustit ta hlava

jardusking (112) napsal 10.07.2018 v 22:31

Ahoj,
a čas prozradíš?

• SlovakiaRing II.

Slovač, Slovač, Slovač... nejde mi... ne a ne a ne... První den se jely závody, takže už od samého rána hned kvalifikační jízdy. V noci byly pouze 3 stupně, takže druhý den ráno byla trať hodně studená, bylo hodně pádů,

Vloženo: 08.10.2018
    Uskutečněno: 27.09.2018
  • Brno III.

Brno, Brno... tahle trať je pro mě a Duka prostě děsná... dlouhé rovinky, stoupání a široká trať, kdy pořád "vykružuju", takže o ideální stopě se vážně hovořit nedá. Nicméně od poslední akce zase zlepšení na 2:31, sice č

Vloženo: 08.10.2018
    Uskutečněno: 30.08.2018
  • Pannonia Ring I.

Tak tenhle okruh mě fakt bavil. Sice oba dny bylo příšerné vedro, ale tahle trať byla pro mě a pro Duka jak dělaná. Ano přiznávám, je rozbitá jak cikánský hračky, hmyzu a jiné havěti bylo až až, ale o to větší zábava to

Vloženo: 05.08.2018
    Uskutečněno: 31.07.2018