KTM 990 SuperDuke (2006)

Vlastník Dominica
Vloženo 30.7.2017
Aktualizováno 5.6.2019

Vloženo: 08.10.2018, Uskutečněno: 30.08.2018, Zhlédnuto: 34x

Brno, Brno... tahle trať je pro mě a Duka prostě děsná... dlouhé rovinky, stoupání a široká trať, kdy pořád "vykružuju", takže o ideální stopě se vážně hovořit nedá. Nicméně od poslední akce zase zlepšení na 2:31, sice čas padl až v posledním kole závodu, ale je to tam. Tréninky mi moc nešly, ale závod jsem si užila, poměrně dobrý start a pak mě moje motivace táhla kupředu. Takové přirovnání, jako když dráždíte býka červeným hadrem a to jsem tvrdohlavý beran:). Tohle Brno byla i obrovská konkurence mezi naháči, takže body tentokrát žádné, ale ještě je Slovač, tak se snad zmáčkneme :). Jinak Duke jel jak trefenej :) Vše fungovalo jak mělo, myslím, že se celkově zlepšila i moje technika jízdy. Gumy opět skvělé dunlopky d212 gp racer, na které nedám dopustit.

• SlovakiaRing II.

Slovač, Slovač, Slovač... nejde mi... ne a ne a ne... První den se jely závody, takže už od samého rána hned kvalifikační jízdy. V noci byly pouze 3 stupně, takže druhý den ráno byla trať hodně studená, bylo hodně pádů,

Vloženo: 08.10.2018
    Uskutečněno: 27.09.2018
  • Pannonia Ring I.

Tak tenhle okruh mě fakt bavil. Sice oba dny bylo příšerné vedro, ale tahle trať byla pro mě a pro Duka jak dělaná. Ano přiznávám, je rozbitá jak cikánský hračky, hmyzu a jiné havěti bylo až až, ale o to větší zábava to

Vloženo: 05.08.2018
    Uskutečněno: 31.07.2018
  • SlovakiaRing I.

Náš první SlovakiaRing byl hodně zajímavý. Dva dny ježdění, první endurance závod, druhé závody... První den byl takový dost náročný, než jsem se naučila trať, která mi přišla dost těžká na zapamatování, tak to chvilku,

Vloženo: 20.07.2018
    Uskutečněno: 17.07.2018