Yamaha XVS 1100A Dragstar Classic (2005)

Vlastník Kadlos
Vloženo 27.7.2017
Aktualizováno 1.4.2018

Vloženo: 01.04.2018, Uskutečněno: 01.04.2018, Zhlédnuto: 22x

Po letech tunění a vylepšování předchozí motorky jsem zatoužil po jednoduchosti a po základním provedení. Aby motorka neměla více úložného prostoru než auto a nebyla podobně široká a těžká. Sundal jsem světelnou rampu, aby vynikl nádherný hlavní reflektor. Sundal jsem ošklivě tvarovaný padací rám a zjistil jsem při tom, že byl stejně prasklý. Sundal jsem ohromné brašny a opěrku spolujezdce.
Opěrku spolujezdce jsem sundal hlavně proto, že jsem už u minulé motorky litoval, že nemohu pohodlně přehazovat nohu přes zadní blatník když nasedám, ale musím se vyhybat opěrce. No a když šla dolu opěrka tak šlo dolu i sedlo spolujezdce.
Motorka zeštíhlela a znovu vynikl její klasický vzhled, který se mi na DragStarech od začátku tolik líbí!

• znovu cruiser 2021

Doplnil jsem pro letošní rok držáky brašen, brašny, operku pro manželku, nosič, kufr, padák, pás na nádrž. Je to fajn. Spokojenost. Spousta místa. Lepší cestování.

Vloženo: 15.05.2021
    Uskutečněno: 15.05.2021
  • origo laufy

Jo, zkoušel jsem to s těma Cobrama, když už tam byly při koupi, ale lezly mi na nervy. Bordel, ale ztráta výkonu. Když jsem to letos poprvé nakopnul měl jsem toho ječení dost. Prázdný trumpety šly dolu a originály šly na

Vloženo: 02.04.2018
    Uskutečněno: 02.04.2018
  • nová brašna

Chtěl jsem menší jezdeckou brašnu na cesty po městě a okolí, když není třeba balit velký náklad a chci nechat vynikat tvar motorky. Našel jsem tuto krásku se 4 mm silní kůže a ještě důležitější bylo, že jsem sehnal unive

Vloženo: 01.04.2018
    Uskutečněno: 01.04.2018