Yamaha XVS 1100A Dragstar Classic (2005)

Vlastník Kadlos
Vloženo 27.7.2017
Aktualizováno 1.4.2018

Vloženo: 01.04.2018, Uskutečněno: 01.04.2018, Zhlédnuto: 251x

Celý spodek motoru byl zapatlaný vrstvou oleje. Byl všude. Spodek motoru, kyvná vidlice, jak na ní za jízdy nalítal, rám pod stupačkou na pravé straně, součástky nožní brzdy pod stupačkou. bylo ho tolik, že nebylo jisté odkud uniká. Vypadalo to dost hrozivě.
Zkusil jsem cestu nejmenšího odporu. Celé jsem to umyl petrolejem (vždy nejlepší čistič všeho kolem motorek) a vypustil jsem olej a vyměnil jsem filtr oleje. A hele! Prasklý těsnicí kroužek! A byl jsem doma. Všechno jsem pořádně vyčistil a vytřel. Vyměnil jsem raději oba těsnící kroužky ve víčku olejového filtru a když jsem vše sestavil, nalil jsem nový olej.
Motorku jsem zahřál a nic. Spodek zůstal čistý.
Ještě jsem na noc položil pod mašinu čistý bílý papír a nechávám ho tam od té doby. A je stále čistý a bílý.

• origo laufy

Jo, zkoušel jsem to s těma Cobrama, když už tam byly při koupi, ale lezly mi na nervy. Bordel, ale ztráta výkonu. Když jsem to letos poprvé nakopnul měl jsem toho ječení dost. Prázdný tr

Vloženo: 02.04.2018
    Uskutečněno: 02.04.2018
  • nová brašna

Chtěl jsem menší jezdeckou brašnu na cesty po městě a okolí, když není třeba balit velký náklad a chci nechat vynikat tvar motorky. Našel jsem tuto krásku se 4 mm silní kůže a ještě

Vloženo: 01.04.2018
    Uskutečněno: 01.04.2018
    Komentářů: 1
  • méně je někdy více

Po letech tunění a vylepšování předchozí motorky jsem zatoužil po jednoduchosti a po základním provedení. Aby motorka neměla více úložného prostoru než auto a nebyla podobně široká

Vloženo: 01.04.2018
    Uskutečněno: 01.04.2018