Yamaha XVS 1100A Dragstar Classic (2005)

Vlastník Kadlos
Vloženo 27.7.2017
Aktualizováno 1.4.2018

Chtěl jsem jí už dávno, vlastně jsem kvůli ní začal s motorkami. Konečně na ní mohu jezdit!

První dojmy - Nejlépe to vystihla moje skvělá žena když mě na ní viděla jet. Řekla: "Vítej doma!" A tak jsem se přesně cítil! Hned při první projížďce jsem věděl, že to je dokonalé a pokaždé když zastavím, nejraději bych jel dál a nechce se mi dolů.

Motorku bych doporučil pro - No rozhodně pro chlapy jako jsem já, co mají 120 kilo, neradi si mačkají břicho a na většinu jiných motorek se nevejdou :oDDD

Doplňky na motorce - Brašny a opěrka pro spolujezdce. Oboje se hodí a tak zatím nebudu řešit. Také jsou na motorce laděné výfuky. Zatím jsem trochu na vážkách jestli je tam nechám. Asi na čas namontuji originály a porovnám a uvidím.

Koupil jsem jí teprve tento měsíc takže jsem toho zatím moc nestihl.
Vyměnil jsem gripy protože byly celokovové a klouzaly v rukavicích a taky vypadaly jako obří "robertky" a styděl jsem se dávat ruce ze řidítek aby je nikdo neviděl :oDDD. Pak šel dolů ozdobný orel z hlavního světlometu. Motorka se mi líbí ve své klasické podstatě, bez štítu, bez třásní, bez chlastáků a orlů... to už mám všechno za sebou. Teď chci motorku na kterou skočím při každé příležitosti a vyjedu aniž bych se dva dny chystal. A DragStar takový je. Ochotný kdykoliv vyjet, po městě, mimo město, skvěle ovladatelný, přijatelně výkonný. Těžiště skvěle nízko.
Rozdíl oproti minulé motorce: musím trochu myslet na to, že nemá zpátečku a tak je dobré parkovat tak abych odjížděl rovnou dopředu. Ale zase je přes stejnou váhu mnohem lépe ovladatelná bez běžícího motoru. To nižší těžiště se hrozně moc pozná.
Nejbližší cíl, podívat se zase po letech na Keep Respect tuto sobotu.
Kadlos

Pabli
Pabli napsal 12.05.19 v 16:10 10b.

Krásna mašina. Máš to za 10 a vďaka za hodnotenie

Bágio1969
Bágio1969 napsal 03.08.17 v 09:02 10b.

Hezký parník, přeju hodně šťastných kilometrů.

tomcruise77
tomcruise77 napsal 03.08.17 v 06:19 10b.

Krásný stroj, kardan, pohodlíčko, plotny, no závidím.

žižala.
žižala. napsal 27.07.17 v 17:22 10b.

Supr stroj.

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 27.07.17 v 11:22 10b.

Parádní Dragouš ,přeji pohodu v sedle.