Yamaha XVS 1100A Dragstar Classic (2005)

Vlastník Kadlos
Vloženo 27.7.2017
Aktualizováno 1.4.2018

Vloženo: 01.04.2018, Uskutečněno: 01.04.2018, Zhlédnuto: 187x

Chtěl jsem menší jezdeckou brašnu na cesty po městě a okolí, když není třeba balit velký náklad a chci nechat vynikat tvar motorky. Našel jsem tuto krásku se 4 mm silní kůže a ještě důležitější bylo, že jsem sehnal univerzální stavitelné podpěry, které díky rozebiratelným spojům může člověk nastavit do tvaru, který potřebuje podepřít. Vyšlo to přesně. Pak už jen zaběhnout do obchodu pro kutily pro správně dlouhé šrouby a všechno to sestavit.
Brašnu jsem přimontoval pěkně na tvrdo, aby mi jí nějaké hovado neodneslo když nebudu u mašiny.
Bude to na nepromok, lékárničku, výstražnou vestu, malou petku vody a kšiltovku protože chlap s pleší když sundá helmu tak musí nasadit něco jinýho. Nářadí bude tam kde má být pod sedlem.

Komentáře k zápisu
SlimM napsal 02.04.2018 000 21:41

Vypadá hezky masivně. Paráda

• origo laufy

Jo, zkoušel jsem to s těma Cobrama, když už tam byly při koupi, ale lezly mi na nervy. Bordel, ale ztráta výkonu. Když jsem to letos poprvé nakopnul měl jsem toho ječení dost. Prázdný tr

Typ: Montáž doplňku
    Vloženo: 02.04.2018
    Uskutečněno: 02.04.2018
  • méně je někdy více

Po letech tunění a vylepšování předchozí motorky jsem zatoužil po jednoduchosti a po základním provedení. Aby motorka neměla více úložného prostoru než auto a nebyla podobně široká

Typ: Montáž doplňku
    Vloženo: 01.04.2018
    Uskutečněno: 01.04.2018
  • Někde teče olej

Celý spodek motoru byl zapatlaný vrstvou oleje. Byl všude. Spodek motoru, kyvná vidlice, jak na ní za jízdy nalítal, rám pod stupačkou na pravé straně, součástky nožní brzdy pod stupač

Typ: Oprava
    Vloženo: 01.04.2018