Honda NTV 650 Deauville (2001)

Vlastník Mikko
Vloženo 14.6.2017
Aktualizováno 14.6.2017

Motorka,kterou jsem vždycky chtěl a došlo na ni až teď.

První dojmy - Pohoda,klídek.Klidný motor,na cesty i do města.

Motorku bych doporučil pro - Starší klidný člověk,který nikam nechvátá.

Doplňky na motorce - Doplňky na motce:Zásuvka 12V,navigace,přemýšlím o teploměru vody a palivoměru,protože výrobce na to nějak pozapomněl.

Když jsem sedlal z Jawy 350 r.v.1958 na něco většího a silnějšího,pokukoval jsem po Deauvillce,ale tenkrát jsem na ni rozhodně neměl.Tak přišla volba na Freewinda 650,ale než jsem se dostal do bazaru,byla pryč.Na jejím místě stála Aprilia Pegaso.Tak jsem ji přivez domů.Za nějaký čas mě přestaly "bavit" vibrace,tak šla do světa a koupil jsem TDM 900.Na moje poměry docela dělo,ale hrozně ucukaný motor.Nějaký čas sloužila,ale loni v srpnu jsem ji vyměnil za vysněnou NTV 650 Deauville.Spotřeba o 1/2-1l výš než u TDM,schází 6ka,ale za pohodlí ,kardan a chování motoru odpuštěno.Mám na ni cest.plexi doplněné deflektorem dom.výroby a super.Měřím 190 cm.Dále deflektory na nohy,super věc.Boční kufry jenom chvála,někdo říká,že jsou malé,ale pro mě v poho.V kombinaci s top case a tank vakem stačí.Brzdy účinné,nic proti,podvozek akorát na naše cesty,ovladatelnost je horší na místě,ale hmotnost je hmotnost.

StB
StB napsal 21.06.17 v 16:46 10b.

Krásnej cesťáček v pěkný barvě. Ať slouží.

Mikko
Mikko napsal 20.06.17 v 20:16

Díky za kladné ohlasy.

Mikko
Mikko napsal 20.06.17 v 20:15

Díky za kladné ohlasy.

holtík
holtík napsal 18.06.17 v 18:06 10b.

Správná volba. Je vidět že máš dobrý vkus. Za mě jasných deset bodů.

greydog
greydog napsal 17.06.17 v 19:28 10b.