Yamaha XV 1900 Midnight Star (2007)

Vlastník Jirka-FJR
Vloženo 29.4.2017
Aktualizováno 22.2.2020

Krásný obrovský cruiser.Teď mne čeká administrativa s přihlášením, a pak se svezu a doplním.

Motorka koupena od D

První dojmy - Zatím jsemse svezl jen v ulici tak, že nemohu popsat jak motorka jezdí ale je to ohromný objem s neobyčejným krouťákem. Zvuk z originálního výfuku je ok, jelikož jezdím hodně do Alp tak asi nehodlám na zvuku nic měnit a dráždit policii v cizině. Tak jsem dal dnes prvních 100km. Překvapil mne super výhled v zrcátkách, jinak motorka splnila mé očekávání. Pohodlný posez, super zátah, výkon dostačující v podstatě je motorce jedno jestli na ní jedou dva nebo jeden. Myslím, že se na ní dají jezdit i dlouhé cestovní štreky ale na to bych volil spíše třeba FJR. Cestovní rychlost max tak 120km/h a to už začíná být docela nepříjemné. Vyhovují jí spíše okresky a cca 90km/h. Je to alejen můj postřeh a porovnání s mými předchozími motorkami kdy jsem hodně cestoval ve dvou.

Motorku bych doporučil pro - Myslím, že na tuto motorku musí člověk dozrát. Je to pro klidného člověka který nikam nepospíchá a užívá si radost z klidné jízdy. Je to dost těžká motorka, tak že při parkování přemýšlet.

Doplňky na motorce -

Po předchozích cestovatelských letech jsem zatoužil po klidném svezení a kochání se. Volil jsem tohoto krásného velkého cruisera hlavně kvůli objemu, krouťáku a řemenovému pohonu.. Protože mne čeká administrativa s přihlášením, tak jsem se projel jen tady v ulici a jsem nadšen. Vzhledem k předchozím cestovatelským zkušenostem se s touto motorkou chystám cestovat už jen "po mastňácku" tak, že na vozík a za auto a do Alp.

Bágio1969
Bágio1969 napsal 06.05.17 v 21:12 10b.

Je to hezký koráb.

Pukajz
Pukajz napsal 04.05.17 v 14:26 10b.

Dobrá volba, krasavec se sílou v trubkách

mvacky
mvacky napsal 03.05.17 v 19:17 10b.

Jirka-FJR
Jirka-FJR napsal 02.05.17 v 20:53

Díky všem za pochvaly

fanek007
fanek007 napsal 02.05.17 v 12:38 10b.

Krásnej stroj