Kawasaki Z900 (2017)

Vlastník Pajánek69
Vloženo 9.4.2017
Aktualizováno 11.6.2017

Jezdím...jezdil jsem Kawu ZR7 a po 10letech jsem už cítil čas na změnu. Původně jsem chtěl už přibrzdit a pořídit Vulcan S, ale po projížďce na Zedovi se kochání odkládá

Motorka koupena od Harness (Uhříněves)

Kawasaki Vulcan S: Ještě se chci povozit :-)

První dojmy - První jízda byla na předváděčce a padli jsme si do oka a poté do ruky hned. Najel jsem nějakých 30 km a po návratu do motosalonu jsem ji dvakrát s úsměvem obešel a hned složil zálohu. Moje drahá polovička, která o všem neměla potuchy, to na mně doma hned poznala se slovy "směješ se jak idiot" co se stalo?! A tak je Zedík od středy doma.

Motorku bych doporučil pro - Jako druhá motorka po získání zkušeností bez problémů. Hlavně s rozumem.

Doplňky na motorce - Zatím bez mazlení.

Dnes výlet na Žďákovský most, celkově je na tachometru přes 200 km. Zajíždění je jedno velké kochání, ale jinak pěknej opruz. Už se těším jak budu moci po první prohlídce víc přitlačit. Potom zase přidám pár postřehů, zatím spokojenost.

Konečně zajeto!!!
Mám po prvním servisu a začínám mu dávat napít i když už před tisícovkou dostal občas někde v klesání dávku . Dal jsem si do 1500 km závazek točit do 6000/min, zatím se daří. Ale už teď je cítit, že je na co se těšit. Teď vidím jaká jsem lenora v rychlosti řazení, na Zedovi čím rychleji tím líp a pak se dějou věci . Pocit spokojenosti trvá.

Ales600
Ales600 napsal 12.06.18 v 09:41 10b.

Pěknej Zedík

standaSam
standaSam napsal 15.06.17 v 09:24 10b.

Tak ještě ty body.

MobyDick
MobyDick napsal 11.06.17 v 07:58 10b.

Supr motorka, pěkná barevná kombinace, ať slouží

Myschan
Myschan napsal 12.04.17 v 17:32 10b.

Vypadá dost dobře

Aťák
Aťák napsal 11.04.17 v 20:07 10b.