Kawasaki Versys 1000 (2013)

Vlastník dpommer
Vloženo 17.3.2017
Aktualizováno 25.3.2017

Moto po prvním majiteli ve vynikajícím stavu a kompletní historií provozu a údržby.

Motorka koupena od FIRMA:Motobikes Bylany (Bylany) - Motorbikes Bylany mohu doporučit, velice dobrý přístup a jednání. Již jsem pár motocenter navštívil a zde naprostá spokojenost.

Suzuki DL 650 V-Strom: Vzhled, výkon motoru
Kawasaki Versys 650: Výkon motoru, velikost

První dojmy - Dojmy: + cestovní moto s dobrou kapotáží s vlastnosmi sportovního silničního stroje + dostatek výkonu po celou dobu otáček, na šestku to akceleruje z 90km/h bez problémů + kultivovaný chod motoru + pohodlné a široké sedlo + snadná ovladatelnost díky širokým řidítkům a nízkému těžišti + brzdy - lehké mravenčení ve stupačkách při konkrétních otáčkách, byl jsem zvyklý na dvouválec

Doplňky na motorce - Hlavní stojan, vyhřívané gripy, ukazatel zařazené rychlosti

V podstatě vím, do čeho jsem šel, neboť jsem již jezdil na Protosově stroji.

U stroje mne zaujal poměr ceny a užitné hodnoty, je to velice slušný stroj s dobrým motorem a podvozkem a nový se dá pořídit za 259 tis (loňské a předloňské modely), což je na trhu v této třídě bezkonkurenční.
Je to ideální stroj na delší cesty a přestože působí mohutně, je lehce ovladatelný.
Sedadlo působí nepohodlně, pokud stojíte - je široké a ploché, nicméně jakmile se rozjedete, oceníte pohodlí.

Emper
Emper napsal 17.05.18 v 14:14 10b.

moc pěkná a skvělá volba

protos
protos napsal 28.03.17 v 09:31 10b.

parádní stroj v supr stavu a chválím výběr typu stroje

-Lapchik-
-Lapchik- napsal 21.03.17 v 21:19 10b.

Na fotkách to tak nevypadá, ale tahle barva je po černé druhá nejhezčí

greydog
greydog napsal 19.03.17 v 09:18 10b.

Milan1963
Milan1963 napsal 17.03.17 v 21:37 10b.

Krasavec, dávám 10 b.