Suzuki GSX 1400 (2006)

Vlastník Picmoch
Vloženo 14.3.2017
Aktualizováno 2.4.2017

13.3.2017 Kromě zkušební jízdy jsem na týhle micině nejel, ještě mi ve Vrbovce mění olej a realizuje se přepis. 49968 km
15.3.2017 Vyměněn olej, filtry, přední kotouče a destičky Brembo, řídítka Lucas a hlavně laďáček Scorpion. I zvuk je vážně móóóc důle

Motorka koupena od FIRMA:Motart (Praha 4-Braník) - Naprosto jedinečný přístup prodejce. Díky, pane Golisi.

Yamaha XJR 1300: Bylo to těsně ... rozhodla cena.
BMW K 1200 R: Nebyla žádná, co by mě chytila ...
BMW K 1300 R: Pořád nad moje možnosti, ale třeba k ní časem dozraju ..

První dojmy - Bude s ní ta správná chlapská zábava.

Doplňky na motorce - Padáky, topcase Givi, výfuk Scorpion, řídítka Lucas

Jak jsem psal, zatím nula zkušeností, ale až jí dostanu do ruky ... a po prvních jízdách setřu pot a vyměním několikatery trencle, napíšu pár svých postřehů. Ale nebude to nic objevnýho, o týhke ikoně už bylo napsáno myslím si vše.

28.3.17 První výlet
Tak jsem se konečně pořádně svezl, najel jsem 434km za den. A dojmy? SUPER! SUPER! SUPER! Motorka táhne jak lokomotiva (už jsem to o ní četl mockrát, ale jinak se to fakt říct nedá), stabilní, klidná, neděsí a dává mi pořád solidní pocit klidu. Ne ale na úkor bezpečí, nenutí mě riskovat. Kdybych ji měl popsat jedním slovem, řeknu NEZÁLUDNÁ. Si budeme dobře rozumět Dojíždím pneu, takže občas ne úplně dobře lehá do zatáčky, ale zase, je to v klidu, prostě pohodová a vyvážená motorka. Přední brzdy jsou sakra dobrý, ta zadní je tam vážně tak trochu na parádu ... Ale dá se na to zvyknout, nic jinýho asi nezbývá
Tímto zdravím Chomutováky, se kterýma jsem se potkal v K. Varech na benzině
1.4.17 Poděbrady
Naprosto úžasná a jedinečná akce, kdo nezažil, nepochopí. Tentokrát na pohodu cesta tam i zpět, žádný "tahání", prostě vejlet se vším všudy. A to se motorce moc líbí. Je to holka na "kochačku", i když umí bleskově zabrat jako olympijský vzpěrač.
Já si to užil o to líp, že tentokrát jsem dojel domu v celku a ne jako minulý rok ...
Díky všem, Evi, Vitus, Bidlo a spol, Mílovi P. se omlouvám a určitě se potkáme jindy.

FEAR
FEAR napsal 02.04.17 v 12:54 10b.

alfa33ti
alfa33ti napsal 24.03.17 v 23:01 10b.

3setam
3setam napsal 17.03.17 v 19:55

Ahoj. Pěkná motka...dnes jsme se spolu potkali na benzince u Mníšku, tak můžu potvrdit osobně, že za 10b

3setam
3setam napsal 17.03.17 v 19:27 10b.

Zelinář
Zelinář napsal 15.03.17 v 18:17

...ale bude, žádná není "nafurt"

Ale ináč 10tka to jistí