KTM 250 SX-F (2014)

Aktualizováno 14.10.2017

Deník motorky
Nalezeno 12 záznamů

• Provětrání po dovolené

Skončila dovča a já plný nabitý vyrazil na projížďku s KTM. Konečně jsem zrealizoval trasu po okolí a to přes Stračí lesem na Brocno, dále polňačkou na Veselí a pak lesy a poli až k Zakšínu. Podařilo se a já objevil krás

Vloženo: 06.08.2017
    Uskutečněno: 06.08.2017
  • Výměna oleje

Servisní manuál mluví o 10 motohodinách proběhu olejové náplně pro mojí KTM. Když jsem holku v zimě dával do kupy, udělal jsem i preventivní výměnu oleje a filtru. Prvních 10 motohodin mám za sebou a přišel čas na výměnu

Vloženo: 08.07.2017
    Uskutečněno: 08.07.2017
  • MMČR čtyřkolky Stříbro 2017

Výlet na závody MČR v sajdkárách a čtyřkolkách do Stříbra u Plzně. Součástí programu je i závod veteránů v motokrosu. Jeli jsme fandit Honzikovi Balšánkovi. Jezdí zatraceně dobře čtyřkolky. Překvapili mě i veteráni jak j

Typ: Reportáž
    Vloženo: 22.06.2017
    Uskutečněno: 18.06.2017
  • Víkendové trénování

Tak jsem po opravě startování - špatného ukostření motoru motorku zas trochu prubnul. V sobotu i v neděli, vždy brzo po ránu. V sobotu jsem tedy holku tlačil ze Štětí na pískovnu cca 2,5 km, no řádně jsem se u toho zapot

Vloženo: 11.06.2017
    Uskutečněno: 11.06.2017
  • Startování problém.

KTM 50 sx-f 2014 má již jen pouze elektrické startování. Skvělý počin, tedy pokud to funguje. Občas se mi stalo, že při jízdě motorka nešla nastartovat, pouze cvakalo startovací relé, ale vždy se to nějak chytlo. Bohužel

Typ: Oprava
    Vloženo: 04.06.2017
    Uskutečněno: 04.06.2017
  • Seznamování

Tak máme za sebou první tři motohodiny. KTM jednoznačně dává najevo, že se jedná o crossový speciál a ne žádné enduro. Naplno k zatáčce, plný brzdy, zlomit a plný výjezd. To má nejradši a to jí fakt jde. Vrkání krajinou,

Vloženo: 01.04.2017
    Uskutečněno: 01.04.2017
  • Kompletace KTM díl pátý a závěrečný

Tak jsem došel do finále. S výsledkem jsem velmi spokojený, motorka vypadá velmi dobře. Dokončil jsem kola, výměnu ložisek a gufer, přeleštění ráfků a nábojů. Montáž na motorku, montáž řetězu a našponování. Výměna oleje

Vloženo: 18.03.2017
    Uskutečněno: 18.03.2017
  • Kompletace KTM díl čtvrtý.

Tento víkend se mi daří. Motorka až na kola nastrojena. Chladící kapalina nalita, obě brzdy s novou kapalinou a odvzdušněny, to samé spojka. Trochu to dalo zabrat a hlavně trpělivost, tím jak to bylo zcela prázdné, dlouh

Vloženo: 12.03.2017
    Uskutečněno: 12.03.2017
  • Kompletace KTM díl třetí

Zas jsem o kus pokročil s KTM. Montáž brzd na stroj, demontáž ložisek z kol, vyleštění svodu a koncovky výfuku, vyleštění zadního hliníkového rámu, montáž kompletní elektroinstalace, předního blatníku, zadního blatník, p

Vloženo: 11.03.2017
    Uskutečněno: 11.03.2017
  • Kompletace KTM díl druhý

Opět jsem zas o nějaký kus pokročil v kompletaci tý holky dlouhonohý.. Po rámu jsem se vrhnul na přepákování, kontrola ložisek, vyčištění a promazání.Znovu důkladné vyčistění motoru a jeho nasazení do rámu. Propojení chl

Vloženo: 05.03.2017
    Uskutečněno: 05.03.2017
  • Kompletace KTM díl první

Po kompletním rozebrání stroje jsem nechal opískovat a komaxitem nalakovat rám i stojan na moto. Na rámu jsem vystříkal voskem dutiny rámu. Docela mi dala zabrat montáž stupaček, hlavně toho předepínacího pera. Pak jsem

Vloženo: 26.02.2017
    Uskutečněno: 26.02.2017
  • Rozborka

Tak jsem se po nákupu jal holce podívat na zoubek. Kompletní rozborka stroje a zjištění stavu, co bude potřeba vyměnit, co opravit, co vyleštit :-P (já už jinej nebudu, snad s tím vyjedu do pole). Motorka má najeto úd

Vloženo: 18.02.2017
    Uskutečněno: 18.02.2017