KTM 250 SX-F (2011)

Vlastník Mate-s
Vloženo 5.3.2013
Aktualizováno 5.3.2013

Když jsem slyšel mnoho pomluv na značku KTM trochu mě to děsilo ale zatím motor šlape bez jediného problému a taktéž celá motorka je bez problému,super motorka zatím jenom samá chvála :)

Husaberg FE 390: Husar byl zbytečně těžký a drahý na trať byla vhodnější kroska..

První dojmy - chvíli jsem si zvykal ale dá se říct že jsem si zvykl téměř okamžitě,skvěle ovladatelná chová se naprosto skvěle a výkon je opravdu skvělý i pro často pomlouvaný obsah 250 ccm. Motorka super hodlám u ní delší dobu zůstat.. akorát stavba motocyklu je poněkud ošizená například o ochranu spodní části rámu v prostoru motoru což ovšem je jen detail (kryt se dá dokoupit :) )

Motorku bych doporučil pro - Moto je určeno pro ty co si chtějí parádně zařádit na trati i vlese a prožít pořádnou dávku adrenalinu :)

Doplňky na motorce - doplňeno bylo maximálně počítadlo motohodin + blástry,časem příjde výfuk až bude chybět výkon :)

KTM jsem vybral protože byla za super cenu a pyšnit se může jízdními vlastnostmi a ovladatelností.. Už od prvního pohledu to byla skvělá motorka :)

Najeto asi 40 mth a stále skvělé bez jediné chyby :) podvozek vynikající už jen díky plně stavitelným tlumičům WP,nádherné tlumení všech nerovností na trati a kdekoli jinde proti této motorce je málo konkurentů už jen co se týče tlumení (ovšem neberu ostatní modely KTM)

Brzdy jsou skvělé,opravdu suprové.. Brembo dělá svoje :) brzdí senzačně a to opravdu na jakémkoli povrchu zatím jsem na crossové motorce nezažil lepší brzdy..

Kde se motorka cítí nejlépe ? :D no samozdřejmě na trati nebo v lese kam byla tato motorka stvořena.. Takže terén

S motorkou se cestovat samozdřejmě dá ale velmi špatně jelikož tato motorka nikdy nebyla stvořena pro cestovní účely.. Ale když vidím tyto otázky příjde mi to uhozené ale zoodpovím co je za potřebí :)

Problémy zatím žádné nebyly doufejme že dlouho nebudou :)

heavyrun
heavyrun napsal 23.03.13 v 00:10 10b.

r.o.b.b
r.o.b.b napsal 05.03.13 v 18:48 10b.

je to nadherny kdyz je to zanovni.