Ducati Multistrada 1200S (2016)

Vlastník JOSE-OF-ŽEBÁL
Vloženo 12.2.2017
Aktualizováno 20.11.2017

Italská kráska plná chutí k dovádění. Jejím cílem jsou daleké kraje a spoustu nových zážitků.

První dojmy - Potřeboval jsem trošku změnit stereotyp cestováni a měl jsem také chuť si trošku udělat radost. Po dlouhém přemýšlení zůstali ve výběru divoška MTS od Ducati a nový Triumf Explorer. Definitivní rozhodnutí padlo po zkušební jízdě, s Multistradou byly lepší zábava.

Doplňky na motorce - Cestovní štít, držák na telefon, vyhřívané hefty

Nyní máme spolu za sebou zábavné cestování po Slovinsku, Maďarsku, Slovensku a Polsku. Stav tachometru po sezoně 6380 km. Největší zábavou je zcela jiné pojetí stylu jízdy, rozdíl 2V a 4V je vážně veliký. Tam kde na Fazeru mohla být klidně pětka, tam multice musí mít trojku. Trochu jiný je posez, svezení ve čtyřech režimech je ovšem neskutečná zábava. Co je však absolutní bomba je zvuk a vibrace. Tyto nové emoce jsou mým novým motorem.

Aktualizace po najetí cca 12 500 km

Klady: stále plno emocí a radostí z jízdy

Zápory: v současné době jsem v řešení reklamace. Jedná se o díky špatnému vedení hadiček o poškrábaný přední blatník a nadměrnou spotřebu oleje. Prokázaná spotřeba 0,7 litru oleje na 1000 km je pro mě neakceptovatelná skutečnost.

Aktualizace 11/2017

Vzhledem k neochotě prodejce sepsat se mnou reklamační protokol došlo k odstoupení od smlouvy, před žalobní výzvě, k ocenění soudním znalcem a v posledním kroku k mimosoudnímu vyrovnání.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 01.07.17 v 22:39 10b.

Mickin
Mickin napsal 30.03.17 v 22:39 10b.

Multice není třeba víc psát a říkat

Jožinek
Jožinek napsal 26.03.17 v 19:20 10b.

molyna
molyna napsal 28.02.17 v 19:21 10b.

yes...yes..kemo dobrá volba ..

fluke
fluke napsal 13.02.17 v 00:11 10b.

Italské milenky jsou TOP