Ducati Monster S4R (2005)

Vlastník Dejf57
Vloženo 25.10.2016
Aktualizováno 20.8.2017

Tak uz je zima, tak ji sem taky vlozim. Co tu mam psat, vzdyt je toho vsude napsano. Pro me srdecni zalezitost, chtel jsem ji celej zivot.

První dojmy - Prvni dojmy staly za prd, protoze mela ucpany filtry, svicky v hajzlu, takze to kuckalo, proste des. Po tom, co jsem ji dal do kupy, tak super. Nejdriv se to jevi jak bestie z pekla, ale kdyz se s tim clovek nauci zachazet, tak super.

Doplňky na motorce - Padáky. Ukazatel kvaltu. Jiny packy a stupacky.

Zatim naprosta spokojenost. Jediny, co mi vubec nevyhovuje jsou originalni stupacky. Klouzou, fakt docela dost. Jizda super. Pohodlny to neni, ale kdo chce pohodli, nekoupi si tohle. Zatah litrovyho dvouvalce je proste navykovej. Brzdy skvely, vzdycky jsem snil o motorce, co takhle brzdi. Podvozek a ovladatelnost - na dobrym asfaltu fantazie, na rozbitym peklo.. Spolujezdec - mlada si kupodivu vubec nestezuje, a to se rika jak spolujezdec trpi. Ale na jizdu ve dvou, nebo delsi cesty to proste neni. Ulozny prostor - mensi penezenka se tam vejde.

Dejf57
Dejf57 napsal 06.03.17 v 07:13

No jo, lespi fotky.. Mam starej telefon, tak az umre. Nevite nekdo proc ji mam najednou neaktivni?

fsmoula
fsmoula napsal 02.11.16 v 22:43 10b.

Paráda

Tomasekpet
Tomasekpet napsal 26.10.16 v 17:47 10b.

Moc hezký.

strakon
strakon napsal 26.10.16 v 10:55 10b.

Paráda za 10b. lepší fotky by ro chtělo