Suzuki GSF 1250S Bandit (2009)

Vlastník pepinow
Vloženo 17.9.2016
Aktualizováno 17.9.2016

stara znama nesmrtelna babka v novych hadrech

Yamaha MT-01: v ten moment nebylo nic rozumnyho v nabidce a kdyz jo tak za velky dukaty

První dojmy - par motorek jsem uz mel takze jsem vedel do ceho jdu,prakticky nicim me neprekvapila.

Motorku bych doporučil pro - rekl bych ze tento stroj padne do ruky snad kazdymu,silnej a obratnej cestak

Doplňky na motorce - na motorku jsem dal ocelove rolny,siroky riditka,kratky frezovany packy a ladenej vyfuk

po dlouhe dobe hrabani v ruznych prkacach jsem se rozhodl vzit na sezonu nejaky cestovadlo se sportovnim duchem a nalouskat par kilometru.motorek jsem mel mraky ale co jsem vedel bylo ze uz nechci zadnou kapotu,kudla se tady na tech takodromech uz moc jezdit neda no a kdyz uz se narazi na peknou silnic tak je zasypana modrym sterkem kterej vsichni dobre zname.z prvu jsem vybyral mt 01 ale na vyber moc nebylo a kdyz uz se nejaka objevila,stala hrozny prachy.doba kdy jsem byl ochoten utratit vetsi peniz za moto jsou pryc s narozenim syna takze hodne rozhodovala cena.starou dvanactku jsem mel upravenou a vedel jsem ze z uz tak neznicitelnyho motoru po prevrtani,pridani sestikvaltu a vodniho chlazeni museli udelat jeste neco lepsiho.na motorkarich vybehl peknej kus s rozumnyma kilometrama tak jsem jel s kamaradem kterej me velice premlouval kolik toho spolu najezdime na couhanou a rovnou jsem tu kozu koupil.po kopi jsem poridil ladak protoze motozka bez hlasu je jak kocour bez kundy, nasadil jsem siroky riditka a frezovany packy.motorka obratna,pohodlna,silna jako byk,jedinej problem ovsem nastal v tym ze nikdo nechce ani za zlaty prase jezdit.takze v tento moment mam na bandourovi najeto 3tis, vic stoji jak jezdi takze je uz na prodej.po prodeji ho vystrida osumnactka intros nebo vtx