Honda VT 750C Shadow custom (2006)

Vlastník Maruno
Vloženo 6.8.2016
Aktualizováno 6.8.2016

Neskutečnej mazlik po kterém jsem dlouho toužil.

První dojmy - První dojmy: Respekt, hrdost a šílená radost z jízdy. Není nic co by se mi na ni nelíbilo (zatím). Je krásná, mohutná s úžasným zvukem. Po tom na čem jsem jezdil v autoškole, mi moje honda sedla jak ušitá na míru.

Doplňky na motorce - řídítka, vyfuky (free) a předkopy

Na Hondu Shadow jsem měl spadeno spoustu let. Řekl jsem si že až budu dědkem (co jsem 6 měsiců) tak si koupím motorku. A po všech těch fotkách, recenzích, videích a článcích co jsem si přečetl moje volba byla jasná.
Jízda je plynulá, motor zabírá od spoda a krásně u toho bublá. S brzdama jsem zatím neměl žádný problém i když jsem četl opak. Spotřeba cca 4,5 lit. Jelikož se mi moc nelíbí brašny tak mám problém s úložným prostorem. Ten tam prakticky není. Ale i tak jsem pod pravý kastlík narval motolékarničku.
Já i motorka se nejlépe cítíme na okreskách a ve městě. Sezení je pohodlný i na delší cesty.

Bloodhawk
Bloodhawk napsal 27.08.19 v 10:35 10b.

Taky nemám rád zbytečné serepetičky na mašině. Proti gustu tedy ale žádný dišputát, samozřejmě. Ať to jezdí..

1Pegas
1Pegas napsal 23.08.16 v 16:26 8b.

Pěkná mašina

Dawes
Dawes napsal 13.08.16 v 19:47 9b.

Super kousek s kardanem. Na můj vkus maj Hondičky v originále jen trochu nevýraznej zvuk a přijde mi míň obratný řízení než u XV. Ale to je o zvyku. Ať dělá radost.

fanek007
fanek007 napsal 10.08.16 v 22:21 10b.

krásnej kousek

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 07.08.16 v 13:49 10b.

Parádní Shadowka přeji pohodu v sedle.