Honda CBR 1100XX Blackbird (2002)

Vlastník dajos
Vloženo 29.7.2016
Aktualizováno 16.4.2020

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 11 záznamů

Myschan
Myschan napsal 26.02.24 v 07:31 10b.

Legendární motorka. Ať dělá jen radost

Andrej
Andrej napsal 17.10.23 v 18:56

Hezký a ještě poctivý cestovní stroj a cesta přes Potštát vyzkoušená díky moc za info

Bikovec
Bikovec napsal 08.04.18 v 12:55 10b.

ahoj chlape! Jsem tomu moc rád, že máš tak krásný stroj a že jsi s ním spokojen. Právě se dívám na video z roku 2012, kde se proháníme se skupinou GSX po Moravě a popravdě mám při tomto krásném videu současně dva rozpačité pocity. Zaprvé jsem spokojen a rád, že nám tehdy bylo tak dobře a zadruhé mi to celé nějak chybí... S Martičkou posíláme pozdrav a přejeme úspěšnou sezónu 2018 David a Marta

Páčkalíny
Páčkalíny napsal 28.12.17 v 10:55 10b.

Ahoj! Díky za koment... I Tvoje recenze mi před koupí pomohla se před koupí rozhoupat... Hodně se mi vizuálně líbila i S. GSR 1400 - uvažoval jsem i o 1200S Bandit, za stejný prachy ale koupě XX byla určitě lepší investicí... Ovlivnil mně hodně kamoš - pučil mi X11 a po svezení na bazarovém Blackovi odpadl strach, že ji nezvládnu a dodnes nelituji. Kapotou jsem vždy opovrhoval, ale zážitek z jízdy a krájení vzduchu mně přesvědčilo o její úžasné výhodě. (na sevidži mně projíždějící kamion posunul vždycky vo půl metru dozadu, nic moc pocit)
Máš XX v pěkném barevné provedení - to moje se mi taky líbí...Až black doslouží (snad až za 10 let?! ) potom asi VFR 1200F, Nebo Crosstourer. Jít obsahově níž by mně asi už neoslovilo... Jediný negativum na Blackovi - bojim se o papíry - jezdit legální rychlostí je vo sebekázni, kterou někdy marně hledám. Blackouš tak pěkně letí a přitom sedí... Říkám mu Rakeťák. Jízda na něm=Master of the Universe, alespoň do chvíle, než dojde benzín !

MDragon
MDragon napsal 02.08.16 v 21:02 9b.

Krásný stroj ať ti slouží

novisacek
novisacek napsal 02.08.16 v 07:16 10b.

Vitam do klubu XX 😉 tak hlavne at dobre slouzi jako me a hlavne vzdy bezpecny navrat domu 😉 jinak moc pekna 😉

dajos
dajos napsal 31.07.16 v 11:44

Díky chlapi, je to Honda tak doufám, že i mě bude věrně sloužit tak dobře, jako dosud mým předchůdcům.
Nějaký vejlet nutný, to každopádně

R.Koudy
R.Koudy napsal 31.07.16 v 11:07 8b.

Ahoj Dajosu,

ať nové moto slouží a někdy bysme mohli dát zas nějaký vejlet...

karelsk
karelsk napsal 29.07.16 v 21:33 10b.

Ahoj
No moc pěkná mašina at slouží

YvesEr
YvesEr napsal 29.07.16 v 17:23 10b.

Tak Dájo, ať ti to jezdí)

Zelinář
Zelinář napsal 29.07.16 v 15:26 10b.

Mel jsem motorek hafo a muzu s klidem rict, ze blek mel nejlepsi motor