Suzuki DL 650 V-Strom (2006)

Vlastník Raiden_D
Vloženo 5.9.2006
Aktualizováno 4.11.2020

Tak to je muj Pařez. Koupil sem ho v únoru 2006.

První dojmy - Jsou tam přidaný padáky od Givi, vyhřejvaný hefty, kryty na ruce, tankvak a topcase Kappa K52 a bočáky K21N. Ještě by bodly vyhřejvaný stupačky :-) Když sem s tim začal lítat už únoru, tak mi byla zima.

Zkušenosti: No a máme tu konec sezóny a na tacháči je pěkných 16000 km. Žádné problémy s motorkou nebyly, jen sem musel vyměnit zadní pneu. Jinak vše ok. Akorát budu muset vyměnit prasklý blinkr, trapně sem upadnul na Slovinsku v zácpě. Ale až na prasklej blinkr, lehce odřený padáky a těžce pošramocený ego se nic nestalo. 2007 - na tacháči 36 tis. - vše O.K. , výměna pneu za Metzeller Tourance a do terénu přezouvám TKC80. Obojí špičkové pneu a maximálně mi vyhovují. Jiný typ na to už dávat nechci. Jen tyhle.

Cesty: No samozřejmě, že sem s ní zas cestoval. Na to jí přece mám. V květnu sem si střihnul Slovensko a Ukrajinu, v červenci sem si zase objel kolem dokola Alpy. To jest Rakousko, Německo, Itálie, Francie, Švýcarsko. Navšívil sem zase i Monte Carlo a kus od něj Grand Canyon Du Verdon a Napoleon Route. Doporučuju. No a koncem září Plitvická Jezera v Hrvatsko Graji.2007 - mam za sebou cestu kolem ČR po horách a navštívil sem Rumunsko.

2008 - Sardinie, Korsika, Itálie - Toskánsko

2009 - letos to bylo slabší - Garmisch a rakousko (Hallstadt a Grossglockner)

Další info: 2007 - Bylo mi ctí zúčastnit se prvního srazu Vstrom Enduro Touring Teamu v březnu na Žampachu a pak letního na Pálavě.Byl sem i na srazu BMW klubu v Herlikovicích a v Garmisch-Partenkirchenu. 2008- srazy Vstrom.cz a další Gappa BMW - 2009 - srazy Vstrom.cz a gapa BMW.

2014 - Tak po delší odmlce je tu zase pár řádků. Na motorce mám nalítáno v tuto dobu 100 tisíc km bez vážné nehody. Nepočítám drobné pády v terénu nebo při blbnutí. Nejhorší pád byl loni na podzim, ale na motorce to neni skoro vidět. Tímto děkuji firmě GIVI za úžasné padáky, které motorku maximálně ochránili a firmě Evolution a Halvarssons za oblečení, které ochránilo zase mě.
Motorka, ale celou dobu šlape jako hodinky. Neměl jsem žádné vážné problémy, když pominu výměnu spotřebních dílů.

Jinak v tuto chvíli procestováno 18 evropských zemí, když nebudu Korsiku a Sardinii považovat za samostatný stát. Rád bych procestoval další zemé hlavně na balkánském poloostrově.

Bazillišek
Bazillišek napsal 16.02.10 v 13:59

supr Máš někde naházene fotky s cest? nebo cestopisy?

R-2
R-2 napsal 17.10.06 v 13:10

koukám, že cestuješ jak o život, tak jen tak dál

R-2
R-2 napsal 07.09.06 v 14:15