Suzuki SV 650S (2005)

Vlastník Ondi94
Vloženo 19.7.2016
Aktualizováno 22.2.2021

Univerzalni, do zatacek pada sama, lehce ovladatelna, vsestrana :)

První dojmy - Prvni dojmy a prvni jizda byla super, seznamenim s V-Twinem (dvouvalcem) a s celkovym telem motorky. Po par dnech uz jsem sobe i moto duveroval a zacal jsem zkouset co vydrzim ja ale i co vydrzi moto. Na motorce uz po par dnech citim kazdy jeji kousek, pres kola, podvozek az po tlumice (ktere mi neprijdou az zas tak mekke jak vsichni rikaji.

Motorku bych doporučil pro - Zacatecnikum ale taky zkusenejsim jezdcum kteri chteji rezat zatacky jako maslo :)

Doplňky na motorce - 35kW kit
Ladak RP Tuning
Blinkry
Protektory

Uz jsem si vzal i batuzek sebou :) Jelo se ji udajne dobre, pohodlne, zadne vyrazne bolesti v zadech/kolenou. Jen co jsem pocitil ja, tak to, ze jsem mel pocit ze kdyz je moto vice zatizena, moto vice "Kopala" ale nic co by neslo prezit :)

Nakonec ale šla z domu, přece jen se svými 198cm jsem na tom vypadal jako moucha na bonbóně, určitě mě ale hodně naučila a užil jsem si to, v té modré barvě vypadala perfektně.. Také byla škrcená na 35kW a povolit jsem jí nechtěl, byla by to škoda...