Suzuki SV 1000S (2003)

Vlastník Birkof87
Vloženo 19.7.2016
Aktualizováno 19.7.2016

Sv mi dalo to co mi na Fazeru chybělo.tzn sportovní posed, vyšší stupačky.Krouťák dole.Takový univerzál , alespoň pro mě.Zvládne dlohé cesty i okruh.Nic z toho neumí pořádně ale všude je s ní spoustu zábavy.

Yamaha FZS 1000 Fazer: cena, malý výběr v té dopbě

První dojmy - Krásný zvuk dvouválce, průběh krouťáku.Celkem slušná spotřeba.

Motorku bych doporučil pro - Motka se hodí určitě pro někoho kdo má už něco odjeto..

Doplňky na motorce - držák spz,led blinkry, padáky, příležitostně kufry, červené ventilky 8-D

eSVéčko jsem původně ani moc nechtěl:Předtím jsem jezdil FZS 600 a chtěl jsem litr.Hledal jse Fazery ale moc jich nebylo a když už tak mimo moje fin. možnosti.Dvouvály se mi líbily odjakživa ale furt jsem si myslel že ta motorka bude zlá.Pak jsem ale našel jednu v inzerci , jel se na ni podívat, projel se, a bylo jasno.K motce byly navíc tři kufry , držák, a hlavně VŠECHNY origo díly (výfuky, zad. blatník, blinkry atd.) prostě vše.Navíc v zachovalém stavu.Původní majitel sympaťák.Tak sme pokecali. vysolil sem cash a odjezd.

Jízdní vlastnosti nemohu moc posoudit.Nicméně po přesednutí z FZS sem musel začít odznova.Posed úplně jiný, SV je daleko tvrdší, jinak řadit , brzdit se dá krásně motorem, sportovní posed , vysedávání v zatáčkách.Po roce co na ní jezdím musím říct že už se mi párkrát povedlo odvařit brzdy ,a na okruhu bylo znát že vršek otáček je proti čtyřválci o dost mrtvější.Ale 260 to jede,tak co...

Motka se dobře cítí na okreskách , táhlý zatáčky, dorbý asfalt a BRAIN OFF to je její...Ve měště se nechce moc chladit.Ale dá se to.

zeke11
zeke11 napsal 19.07.16 v 17:34 10b.

Pěkné SV, rád na něj vzpomínám...