Suzuki SV 650 (2005)

Vlastník tomasjelin
Vloženo 22.6.2016
Aktualizováno 22.6.2016

Motorka původem z IT, dovežena do ČR 2015, sportovně laděná. Barva černá matná, originál dle kousku odlouplého laku žlutá.

První dojmy - Krásnej stroj, lehká, dobře ovladatelná, krásně tahá i v nízkejch otáčkách

Motorku bych doporučil pro - Rozhodně dobrej stroj na kterým se dá dobře učit díky výborné ovladatelnosti a lehkosti. Osobně si myslím že dobrá volba při přestupu ze slabších kubatur pro všechny kteří nepotřebují lítat po lesích a polích.

Výběr byl mezi SV 650 a Hornetem, na doporučení od kamarádů. Hornet 2x utekl mezi prsty a nakonec se vyskytlo SVčko. Tak jsem se na ni byl podívat a na první pohled bylo jasný, že jede domu. Motorku jsem pořídil především na cestování, po týdnu kdy jsem opět potřeboval dostat zase do ruky moto jsem se vydal na cestu cca 300 km. Motorka jede krásně, jde s ní jet velmi pohodlně i při nižších otáčkách cca od 3 000 ot/min. Motorka je dovezena z IT a nějakej chytrák na ni dal sportovní pružinu takže je tvrdá až to hezký není. Takže po 300 km jsem měl zadek pěkně kamenej ( budu ji muset povolit nebo sehnat jinou) jinak jezdí velmi příjemně. Na druhou stranu, díky pružině motorka sedí parádně při ostřejší jízdě, takže se na ní dá i celkem slušně vyřádit. Bohužel naše silnice nejsou vždy takové jízdě nakloněny :D. Na závěr? Motorku mám 2 týdny a kdybych se rozhodoval znovu tak bych neváhal. Rozhodně dobrej stroj na kterým se dá dobře učit díky výborné ovladatelnosti a lehkosti.

Vydrik
Vydrik napsal 30.06.16 v 04:26 10b.

Dobra volba stav se nekdy, parkuju stroje v Cernosicich

paveka
paveka napsal 23.06.16 v 06:03 10b.

dobrá barva