Hyosung GF 125 (2006)

Vlastník pizr_007
Vloženo 3.9.2006
Aktualizováno 4.4.2008

Je sice napsáno že je to 125tka ale to je jen kvůli papírům...Jinak je to 175tka. Na první oko neni nic poznat ale když se projdou technické vlastnosti tak ta silnější má pouze hlubší vrtání ve válci...

Další info: Mám jí sice zatím jen krátce ale najeto už 550km a kilometry stále přibívají, zatím nebyl žádný problém až na pár povolených matek na kosmetických částech (kryt výfuku, ...)Jinak mám za sebou první garančku a jezdím dál a supr... Bere si to tak 2 litry na sto, a mám 13ti litrovou nádrž tak tady taky neni o čem mluvit. Opravdu zatím super, jezdí super má velikou sílu... postupem naježděných km budu přidávat informace

Tak už na ní mám cca 3.500 Km a fakt mluvím jen o spokojenosti. Přidal jsem novou fotku na který je vidět malá úprava. Sundané samolepky, přidané přední plexi. Už jen chybí přidělat zadní kufr, ale chybí mi držák. Motorka se krásně zajela, neni s ní žádnej problém. Začala žrát o litr více než předtím, ale stejně si myslím, že cca 3 litry je pořád málo. Takže mi nádrž vydrží asi na 300 km.

Tak je tu další rok a motorka nemá chybu. Kilometry stoupají a motor jezdí líp a líp. Už se těším na nějakej pořádnej výlet..

Geogino
Geogino napsal 28.06.12 v 22:30

Moc pěkná, dávám 10 budů. Jinak případné díly seženeš na těchto stránkách www.hyosungmoto.cz za perfektní ceny, specializují se jen na značku Hyosung

GF.170
GF.170 napsal 07.06.08 v 21:07

Zdar lidi mam taky Kinetic gf 170 mam na ni najeto uz 10000 tisic . Jezdi skvele

pizr_007
pizr_007 napsal 04.04.08 v 09:07

zdarec kire! hele už je to všechno hotový.. Moto vyleštěná, už jen ten benzín po neděli by měl být..

Kire640
Kire640 napsal 05.03.08 v 06:54

Ahoj Jeremi, jak to vypadá s napnutím řetězu?

Kire640
Kire640 napsal 04.09.07 v 11:34

Nazdár jeremi, že bysme dali nějkou i krátkou projížďku?