Hyosung GF 125 (2007)

Vlastník L.Ondra
Vloženo 22.1.2009
Aktualizováno 22.1.2009

Bezvadná mašina do města i na cesty se skvělou spotřebou.

Motor Čtyřtakní vzduchem chlazený jednoválec

Převodovka 4 stupňová poloautomatická (bez spojky)

Objem 100 cm3

Výkon 6 kW (8 koní)

Spotřeba 2.4 l/100 km

Rychlost 105 km/h

Hnotnost 98 kg

Tuto motorku mohu jen doporučit. Dlouho jsem uvažoval, zda-li si koupit Hondu Innovu, která mě zaujala svou koncepcí vhodnou jak do města, tak na venkov. Ale nakonec jsem došel k závěru že 55 tisíc do ní nebudu investovat. Tak mě napadl Yuki Smile, což je něco velice podobného za slušných 30 tisíc a to už je rozdíl. Jen tou kvalitou na Innovu asi mít nebude. Na poslední chvíli jsem na německých stránkách objevil motocykl značky Hisun za cenu v přepočtu kolem 24 000,- Jeho kvalitou jsem si nebyl jistý, počítal jsem, že to bude podobné jako u Yuki, avšak za nižší cenu a stejně kapotovaný jako Innova (model 2006). Tak jsem si řekl, že to risknu. Do této chvíle musím říct, že sem rozhodně neudělal chybu.

Motorka má najeto přes 11 tisíc a kromě běžné údržby s ní nebyl žádný vážný problém.

Na každou výměnu oleje se mi do Německa opravdu nechtělo, a proto jsem všechny práce zvládl sám. Maximální rychlost je kolem 105 km, trvalou cestovní rychlost si drží kolem 90 km. Spotřeba je 2.5 l/100 km při velmi svižné jízdě kolem 90 km/h. Nechá se jet i za

1,7 l/km, ale kdo vydrží jezdit padesátkou že?

S motorkou jsem opravdu velmi spokojený a myslím že je opravdu lepší než Yuki Smile, a když nepočítám 2 spálené žárovky a jedno překroucené lanko tak mohu říci, že je opravdu bezproblémová.

Pozn.: nejedná se o Hyosung GF 125, ale o Hisun 100.

mildanek72
mildanek72 napsal 22.04.20 v 07:31 10b.

Nemám co dodat s podobnými klony z původního motoru SUPER CUB 100ccm tj.od 50 do125ccm mám odježděno za 8 let a 10 měs.135 500 km.Jinak s naprostým souhlasem dávám SAMOZŘEJMĚ 10 b.(škoda že nejde dát víc)

Geogino
Geogino napsal 28.06.12 v 22:31

Moc pěkná, dávám 10 budů. Jinak případné díly seženeš na těchto stránkách www.hyosungmoto.cz za perfektní ceny, specializují se jen na značku Hyosung

Milan1963
Milan1963 napsal 26.01.09 v 18:48

At ti i nadále dobře slouží.