Hyosung GF 125 (2004)

Vlastník Mertikjanik
Vloženo 24.5.2011
Aktualizováno 25.5.2011

Jsem začínající jezdec. Při koupi měla najeto 11.277km. Nyní něco přes 13 000km. Jezdím s ní do školy.

Hyosung kinetic GF 125, výkon 9kw, objem 124ccm. Má Nízkou spotřebu která se pohybuje kolem 2-3litrů. Rok výroby 2004 má jak elektrický starter, tak i nožní startování. Moje mašinka má nasobě pár kosmetických vad ale nikdy nebouraná! Už jsem měnil olej a filtry. Urvalo se mi pravé zrtcátko ale už je spravené. Zatím ty necelé 2000km bez nehody a poruchy. Minulí majitel měnil rozetu, aby měla motorka větší sílu ale já planuju dát zpátky originál sice takhle vyjede bez problému téměř každý kopec na čtvrtý převodový stupeň ale nedosahuje vyšší rychlosti než 90km/h. Jezdí se na ní konfortně a pohodlně. Většinou jezdím sám ale když někoho vezu i on většinou říká že má pohodlné sedlo. Na stopětadvácu má krásný zvuk (originální výfuk) Předchozí majitel zdřejmě též sundal přední plexi sklo. Předevčírem jsem udělal úspěšně technickou kontrolu na dva roky. Kdyby někdo potřeboval firmu která dodává tyto motocykly a náhradní díly tak jedinou, kterou jsem našel v Čr je tato: http://www.volny.cz/moto-vosy To by zatím stačilo další přídavek určitě bude ale zatím není o čem psát.

Geogino
Geogino napsal 28.06.12 v 22:32

Moc pěkná, dávám 10 budů. Jinak případné díly seženeš na těchto stránkách www.hyosungmoto.cz za perfektní ceny, specializují se jen na značku Hyosung