Aprilia RST 1000 Futura (2001)

Vlastník rapri
Vloženo 4.6.2016
Aktualizováno 18.9.2016

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 7 záznamů

Clint
Clint napsal 11.06.16 v 14:20

Tahle mašina se mi tenkrát v roce uvedení moc líbila. Koukal jsem na ní (červená metla - to si pamatuji) na Výstavišti v Praze jak na zjevení a ten design byl opravdu tehdy nevšední a hodně nadčasovej. Nic kulatého, jen samé hrany. Nikdy jsem na tom nejel, ale je mi jasné, že to pojede skvěle. Dneska už je design sice trochu za horizontem, ale to je osud všech kapot. Nic není věčné, ani my ne. Takže dávám ti také deset, ať nekazím bodování

Clint
Clint napsal 11.06.16 v 13:40 10b.

Slavomil_84
Slavomil_84 napsal 07.06.16 v 23:03 10b.

Super, mam podobnou sestřičku a je to pristě bomba, tyhle motorky nebudou designově starý nikdy, kam se čapou dnešní stroje a Rotaxovej V2 je prostě perfektní, můžu potvdit i když ten muj neni tak ostrý jako v silničkách a převodovka jiná, ale je to bomba deset

raid
raid napsal 07.06.16 v 21:32 10b.

paráda. Tahle moto si zaslouží 10 vždy
To poškubávání řeší vesměs O2 eliminator, takový bazmek (odpor), který nahradí lambdu. Takže vstřikovací jednotka pak neřeší chujoviny a dodá motoru to, co potřebuje. Stojí to pár éček.
Samo hodně udělá i jen laďák, KN filtr a iridiové svíčky, ale to už pár éček nestojí
Tak mnoho spokojených km

krizik1
krizik1 napsal 07.06.16 v 08:31 10b.

Nádhera

jirin100
jirin100 napsal 06.06.16 v 21:27 10b.

Seper volba

findejs1310
findejs1310 napsal 04.06.16 v 13:33

Konečně zase jedna krásná Italka.
Super mašina ...gratuluji 10b