Kawasaki Z 1000 SX (2011)

Vlastník MobyDick
Vloženo 21.5.2016
Aktualizováno 17.9.2020

Vysněný model od Kawasaki, po prvních zkušenostech s ER6N a následujících s Ninjou 636, jsme se rozhodli pro koupi Z1000SX pro její univerzálnost a i desing.

První dojmy - První cesta byla z centra Prahy přez dálnici na Plzeň a pak oklikou domů. Motor je dobrej tahoun, má krouťáku na rozdávání, na šestku ze šedesáti se krásně rozmotá bez cukání a prodlevy.

Motorku bych doporučil pro - Motorku bych doporučil pro lidi co už nechtěj tak moc jančit, chtěj cestovat a občas zatahat :-)

Doplňky na motorce - Zatím žádne. Přibude zásuvka a musím nějak vyřešit držák telefonu kvůli navigaci.

Podvozek je poměrně komfortně naladěn. Krásně vyžehlí nerovnosti a nedělá problém ani ostřejší jízda po okreskách. Je to zatím jenom můj první pocit z první jízdy, ale já na první pocit docela dám. Myslím že to bude naše dobrá společnice
Jedinej zádrhel bude asi s origo plexi, v nejvyší poloze odvádí vítr dost do ramen a to je ve vyších rychlostech trošku nepříjemné, v nejnižší poloze je to jak na naháči. Budu to muset pořádně odzkoušet a nebo si zvyknout, protože turistické obří plexi se mě moc nelíbí.
Velice mile mě překvapil zvuk z origo výfuků,asi je nechám a nebudu je měnit A nevypadají ani tak zle oproti ostatním rourám na jiných motorkách.

Pavel_SRO
Pavel_SRO napsal 09.10.18 v 08:56 10b.

V zelené vypadá taky dobře!

Sylvík
Sylvík napsal 16.09.17 v 11:46 10b.

eddie80
eddie80 napsal 14.08.17 v 06:57 10b.

Docela podobne postrehy, moc dobre napsano

context
context napsal 05.06.17 v 21:19 10b.

super cesťák, tak ať ti dlouho slouží a dělá jen radost

Paler
Paler napsal 06.03.17 v 16:21 10b.