Honda CB 600F Hornet (2009)

Vlastník georgtawn
Vloženo 16.5.2016
Aktualizováno 22.3.2017

Spolehlivá, hodně odpustí a podrží.

Yamaha XJ6: důvod neuveden
Kawasaki ER 6N: důvod neuveden
Kawasaki VN 900 Custom: neměl jsem v tu dobu dost peněz pro koupi

První dojmy - První dojmy super. Dá se říci, že padla do ruky. Zatím jen klady, o záporech zatím nevím.

Motorku bych doporučil pro - Vhodný jak pro začátečníky, kteří si nehrajou na to, že jsim svět patří, když už udělali papíry, ale i pro zkušenější motorkáře.

Doplňky na motorce - Na "Olinu" jsem si namontoval padáky od Rutanu a plexi. Další doplňky příjdou časem (kurfy).

Průměrná spotřeba - 3.38667 l/100km

Sršně jsem si vybral proto, protože jsem jako začínající motorkář nechtěl kupovat slabou kubaturu a přecházet postupně na silnější. A důležité bylo to, aby motorka hodně odpustila a dalo se na ní spolehnout. Honda známá značka a sršeň byl jasnej ;)
Co se týče požitku z jízdy?! Je to naháč, fouká :D ale ustojí co se dá a příjemný zážitek. Bohužel spolujezdec (přítelkyně) nesdílí mé nadšení :D špatně se jí sedí. Hlavně při delší trase, cca 40km +. Není to cesťák, ale ten jsem nechtěl.
Poruchu jsem zatím řešit nemusel a serviska byla dá se říci levnější záležitost.

georgtawn
georgtawn napsal 17.05.16 v 07:41

Jj, bylo super počasí, tak jsem si s kamarádem z Brna udělal okružní projížďku
Babu nechávám doma, ale jednou za čas musím splnit povinnost
Jinak díky

vybouřená_mrkev
vybouřená_mrkev napsal 16.05.16 v 23:17 10b.

Hele, jedna fotka je od nás .
Babě pořídit vlastní motorku nebo ji nechat doma. Hornet parádní. Tak ať Ti to pořádně lítá