Yamaha YZF-R1 (2012)

Vlastník lupino23
Vloženo 27.4.2016
Aktualizováno 5.11.2020

Je to Velká Dáma na vysokych podpatkach. Telesné proporce krev a mlíko.

Honda CBR 1000RR Fireblade: Cbr byla pro me volba pokud bych nemel finance na r1, jinak bych o ni asi nikdy neuvazoval za me absolutne obycejna , byt skvela motorka.
BMW S 1000 RR: Cennove jeste o trochu drazší jak má r1 a vetsinou starsi roky vyroby a vice najeto a bez servisnich knizek.
KTM 1190 RC8: Libi se mi moc je to asi trochu rarita ale na rok jsme si ji chtel zkusit, bohuzel v danem období zadny inzerat,

První dojmy - Opravdu to jede na všechny kvalty, vzdycky jsem si myslel ze litr jede jako supersportovni 6kilo nahore, jak moc jsem se spletl. Jede to vzdy a vsude za kazdy situace a r6 to proste ujede a proto ji v Yamaze rikaji R1.

R1 jsem chtel predevsim kvuli motoru a tomu charisma co z motorky vyzaruje. BIg Bang je neskutecnej s akrapovicema, je to neco mezi Ducnou a Japonci. Svým nezamenitelnym zvukem diky pretocenym ojnicnim čepum spise k Italum a to na ni žeru. V tom motoru je proste neco specialniho a zjisti to kazdy kdo ji uslysi natocenou, neni to klasickej vysavac kterych jezdi mraky. Slysel jsem taky ze Big bang vibruje a ze Chuck Norris umrel,, neverte tomu vsechno je tak jak má byt. Chuck nas vsechny prezije a R1 má proste jen ty správny koule. Vzhledove znám urcite hezci motorky ale stejne jsem ji musel míít,, Neco na ni jee :)))

GP001
GP001 napsal 16.07.16 v 00:42 10b.

Trinnlee
Trinnlee napsal 30.04.16 v 17:33 10b.

Asi mas pravdu jen v jednom se pletes...hezci motorky mozna jsou ale ja je neznam...tahle r1 je pro me to nej co yamaha kdy vyrobila...mas ti moc pekny

lupino23
lupino23 napsal 28.04.16 v 14:38

Diky gangbang me nadchnul

Déjávu
Déjávu napsal 28.04.16 v 07:23 10b.

Chtěl jsem napsat černá Audina a modrá Yamaha... není nic tuctovějšího. Ale pak jsem si všiml 2012... BIG BEN. a To je jiná, měl jsem možnost se na to svézt v době kdy jsem ještě SS jezdil. Hodně dobrej matroš. Jasných 10 b.

Toman87
Toman87 napsal 28.04.16 v 06:58