Yamaha FZ1 N (2008)

Vlastník miro.biro
Vloženo 14.4.2016
Aktualizováno 14.4.2016

Koupil jsem ji letos v lednu od prvního majitele, který na ni moc nejezdil. Líbí se mi, že je v originálním stavu a můžu si ji upravit podle sebe.

Kawasaki Z 1000: důvod neuveden

První dojmy - Jelikož jsem ji koupil v zimě tak jsem dlouho čekal na první jízdu, ale konečně jsem se dočkal a musim říct, že je to mazec :-) Baví mě ten posez a výkon, který mám pod sebou. Teším se na další a další km...

Doplňky na motorce - Barracuda gripy, panzeřové hadičky HEL

Motorku jsem si vybaral především kvůli vzhledu a výkonu. Dlouho jsem ji okukoval na internetu a pouštěl jsem si videa na youtube. Musim říct, že jsem měl taky trošku štěstí, jelikož jsem motorku kupoval od prvního majitele, který ji v Čechách kupoval úplně novou a doložil mi kompletní dokumentaci. Byl to starší pán, který najezdil jen 10tis km. Vše tedy bylo v původním stavu dokonce vzduchový filtr jsem měnil jako první já.

Ruprecht_1
Ruprecht_1 napsal 17.05.19 v 11:25 10b.

Pěkná leštěnka

Adam12
Adam12 napsal 27.04.16 v 11:59 10b.

Paráda!

Decathlon
Decathlon napsal 15.04.16 v 19:26 10b.

Joj,joj, krasavice.

Brukev
Brukev napsal 14.04.16 v 13:11 10b.

konečně po dlouhé době někdo přihodil tenhle parádní stroj Moc pěkný stav, skutečně máš štěstí. A i na co se těšit, moje má najeto 50 tis a pořád mi přijde ve skvělé kondici. Posaz, zvuk a zátah je boží, dal sem 1000 km, 13 hodin v kuse a i to se dalo přežít. Je to vážně univerzální stroj ( pokud je člověk nadšenej )

Tak ať slouží