BMW R 1200 GS Adventure (2016)

Vlastník Mig_35
Vloženo 2.4.2016
Aktualizováno 2.4.2016

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 10 záznamů

Pítrs74
Pítrs74 napsal 05.12.16 v 23:36

JJ ty barvy u legendárního velkýho GS a už vůbec u GSA-čka naprosto nechápu! Tři pastelový barvy na GSA-čko! To je fakt úlet. Ta bílá z toho nakonec vychází opravdu nejlíp i když si může řidič opravdu připadat jako by jezdil na tý zmíněný pračce, sušičce, nebo myčce. Červený, tý chybí jen nápis der Feuerwehrmann, nemám samozřejmě nic proti hasičům, ale tahle barva na největší cestovní enduro? No nevím a o tý modrý se mi nechce ani psát. Na barvě se sice nejezdí, ale... Samozřejmě super stroj a spoustu pohodovechj kilometrů.

Clint
Clint napsal 13.09.16 v 22:25 10b.

Pěkněj stroj, s tímhle člověk chybu neudělá ;)

Myschan
Myschan napsal 12.08.16 v 19:49 10b.

To bych taky mohl

Mig_35
Mig_35 napsal 02.08.16 v 12:49

A děláš jenom tamten druh?:) Já se svezl na naháči a od té doby moc nespím:)
Osobně říkám, že chopper, nikdy, ale Indian Scout mně třeba docela oslovil a půlka rodiny mojí ženy jezdí na chopperech a tak bych měl s kým jezdit, jinak jsem osamělý křeček většinu času:)

j.anthony
j.anthony napsal 02.08.16 v 10:31 10b.

i když do těchto motocyklů nedělám, tak jsem měl možnost se na "volných dnech BMW" prolítnout na tomto motocyklu - a super . Kdybych chtěl tenhle "druh" tak tahle kočička to jistí čau

Miňo-BB
Miňo-BB napsal 25.05.16 v 21:53 10b.

za 10

Mig_35
Mig_35 napsal 13.05.16 v 10:16

Minulou neděli jsem si zajel k Trampovi do Buchlovek z Brna pro salám a slaninu. Přijedu na místo a vidím všechny bratry ve zbroji jak mají zaparkované svoje oře jednoho vedle druhýho a přemýšlel jsem... že všechny ty motorky stojí do kopce a když tu svoji krávu zaparkuju vedle nich, tak už nevyjedu, protože parkuju zásadně z kopce. Taky by se mohlo stát, že by mi padla na stranu a všechny ty motorky by se poskládaly jak kostičky z domina. Tak jsem se postavil přizdisráčsky naproti, z mírného kopečka. To jsem si ovšem zavařil:) Místní komunita to evidentně chápala jako gesto, že jsem něco víc a distancuju se od nich. Když jsem si šel k pultu pro milované dobroty a na pozdrav mi odpověděl jen jeden osamocený hlásek, bylo mi jasné, že jsem se totálně odrovnal:) A ve frontě za mnou jsem slyšel nějaké řeči o "motorkářské smetánce"
Lidičky mějte pochopení, když někoho předjíždím, tak zdravím dozadu jen rukou, protože jsem to zkoušel notou a málem jsem se vysekal:) A parkuju zásadně tak, abych ještě odjel svépomocí:)

jelda-f
jelda-f napsal 06.04.16 v 21:49 10b.

Krásný to bramborák !!

Zelinář
Zelinář napsal 03.04.16 v 08:42 10b.

Mrdka v kouulích...Na to se musí dát 10

Petr_TA
Petr_TA napsal 02.04.16 v 19:27 10b.

Luxusní hroch
Mám staršího brášku