Honda GL1800 GoldWing (2002)

Vlastník Golem
Vloženo 19.3.2016
Aktualizováno 24.12.2022

jak jsem ji uviděl byla to jasná volba a láska na první pohled

Motorka koupena od FIRMA:Motocentrum Olomouc (Olomouc) - Stroj byl předveden projet a po obousranné dohodě byl kontrakt uzavřen.

První dojmy - Ten tah co má mě absolutně posadil na prdel. S bejvalkou se nedá vůbec srovnat, jak se zatáhne za plyn tak vystřelí jak raketa do kosmu.Absolutně sedí jak přibitá a jen tak ji nerozhodí ani špatná silnice.

Motorku bych doporučil pro - Každopádně tento stroj bych doporučil raději starším a už vybouřeným řidičům

Doplňky na motorce - zítra namonuji nosič tak doplním

tak nosič je namontovaný a spolu s voltmetrem

[img=http://img.motofotky.cz/upload/images/

Jak jsem se zmínil k letošnímu lednu jsem byl vlastníkem GL 1500 3 roky a po dlouhé rozvaze bylo rozhodnuto o výměně parku. Dnes co jsem jel z Olomouce domů na Kolín (bylo potřeba se společně očuchat) byla otestovaná na všech cestách. Páni a jsem spokojen s výběrem a spotřebou. Najel jsem tím všelijakým počasím 364 km se spotřebou 17,88l. Brzdy jsou na tento parník plně dostačující a společně s ABS vynikající. Ještě jsem nevyzkoušel všechny vychytávky , ale to se zvládne během pár dní. Uložný prostor co se týká bočních kufrů se zdá o poznání menší což horní zase dohání.Podvozek je absolutně lepší něž 1500. Svezl jsem se na zadním sedadle s technikem a ani se nedivím že má polovička vetšinu cesty prospí.Co mě čeká celá kompletní prolídka, výměna náplní a výměna svíček spolu s Filtrem. Zakončím výměnou obou pneu protože chci mít osazeny obě origo pneu aby bylo vše dokonalé.Mašině nesedí kostky nebo spíš mému pozadí.Tento parník můžu doporučit každému kdo se tohoto stroje jen tak nelekne .

Podvouletém soužití mého miláčka bych prostě neměnil za nic. Dle mého názoru snad lepší stroj ani není(ostatní prominou) Pokaždé když usednu na svého miláčka je to jak v nové dimenzi. Jediné co si přád do budoucna mýt novější model.

Kali88
Kali88 napsal 24.12.22 v 20:58 10b.

Krásnej kousek cestovního luxusu na dvou kolech

kawamaza
kawamaza napsal 30.07.17 v 14:55

Parádní Golďásek 10b

Scalio
Scalio napsal 25.01.17 v 22:44 10b.

Jako mazec . Koráb silnic . Nádhera

ROMBY
ROMBY napsal 21.08.16 v 09:06 10b.

Neznám většího fandu GOLD WING,než jsi ty !Hlavně když vím,kolik jsi 1800-ce už věnoval,proto mi dovol ,abych i já ti dal 10 b. a popřál Ti,jen samou spokojenost a Hance pohodlnou a bezpečnou jízdu s tebou !

AVENGER2008
AVENGER2008 napsal 26.03.16 v 17:20 10b.

Hotovej obejvák,moc pěkný! 10b.