BMW F 800 GS Adventure (2015)

Vlastník Honzama
Vloženo 22.2.2016
Aktualizováno 22.2.2016

Prakticky jsem začátečník, jsem s ní spokojen maximalne.

Motorka koupena od FIRMA:BMW Invelt (Praha 5-Stodůlky) - Zdenek Šubrt je clovek na svem miste. Vse vysvetli, proadi, zaridi. Vse naprosto v pohode!

BMW F 650 GS: Dobra nabidka od Invelt

První dojmy - Krásná, perfektně se vodí i v malých rychlostech. Padla mi hned od zacatku. V terénu jako doma. Original plexi des a hruza. Trochu se to zlepsilo nastavným plexi, ale cekal jsem to lepsi.

Motorku bych doporučil pro - V podstate komukliv od zacatecnika az po profika. Pro toho, kdo nechce jen litat po silnici, ale obcas i odbocit. Nic lepsiho asi neni, ikdyz nova Afrika vypada moc pekne :-)

Doplňky na motorce - TT horní padací rám, který jsem hned prvni jizdu v lomu vyzkousel
Přídavné štelovací plexi.

Pres samo-domo redukci intalace Givi kufru (docasne)

Par lidi melo reci na elektronicke vychytavky. ABS naprosta spokojenost, pro zacatenika nutnost. V zacatcich mi to dava pocit bezpeci a jsem si jistejsi i na kostkach ci mokru. V terenu se pomalu ucim a obcas i vypnu.

ASC - dve nastaveni. ROAD a ENDURO, ktere vam v terenu dovoli i vice proklouznout. Pro zacatek super. Odobrnici me nuti vse vypinat :)

ESA proste pohoda. Nastavis dle stavu cesty a stylu jizdy. Ale jen na zadku :( Plna ESA pro nastaveni pri vetsim zatizeni by se hodilo, kdyz jedu se svou drahou polovickou, nechavam to byt, neb jsem linej kroutit rucne :)

Cetl jsem hodne kritiky na original plexi a vse je pravda. Mam 187cm a musim rict, ze od 120km/h strasny a se Schubertkou c3 Pro. Zakoupil jsem pridavne nastavne stelovaci plexi a o dost se to zlepsilo, ale porad to neni ono. Budu asi jeste laborovat s nastavenim, nebo poridim lepsi plexi cele. To jedine bych na teto motorce asi vytknul.

PNEU v zakladu silnicni, uz se tesim na spunty a teren.

Spolujezdec je v pohodli, pochvaluje si zadni kufr jako operku. Pro zacatek od kamarada za 500,- Givi, ale to se casem zmeni

Zakoupil jsem ji v lednu 2016. Mame unor a uz mam nalitano 1200km. Spotreba kolem 5,5l/100km dle pocitace. Fyzicky jsem nemeril. Jsem spokojen a tesim se az bude konecne tepleji a vyrazime i nekam dal od Prahy :)

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 14.07.17 v 22:37 10b.

Gogoman
Gogoman napsal 08.04.16 v 11:40

Co se týče plexi tak naprostá pravda. Sice mám jen 176cm, ale v Schubertce se to nedalo za plexi vydržet. Mám nastavení pexi větrným štítkem od Touratechu (hodně drahé, navíc z jiného plastu ... okamžitě poškrábané při čištění vodou a ubrouskem) a musím říci, že se to zlepšilo. Ovšem nad 130km je to stejně mela. Za tu cenu motorky někde soudruzi udělali chybu.

mpanda
mpanda napsal 13.03.16 v 00:35 10b.

do toho lomu by to chtelo lepsi pneu

SJ90
SJ90 napsal 29.02.16 v 22:09 9b.

Jistě dobrá volba, ty km bereš teda poctivě
Na můj vkus je sice moc opácaná a proto jsem zvolil štíhlejšího bráchu (já zatím čekám na to jaro abych mohl sdílet podobné zkušenosti). Tak ať dobře jezdí a přeji spoustu krásných zážitků z cest

Miňo-BB
Miňo-BB napsal 29.02.16 v 15:20 10b.

dobrá voľba