Yamaha XV 1900 Raider (2015)

Vlastník SteveXY
Vloženo 19.1.2016
Aktualizováno 22.3.2016

nie je čo popisovať, Raider je Raider

Motorka koupena od Dovoz USA

První dojmy - Po prvej jazde bolo rozhodnuté, musím ho mať. Prekvapivo dobrá ovládateľnosť i cez jej dĺžku a váhu. Je to naozaj krásna motorka. Motor : i keď výkon nebol pri nej prvoradý je postačujúcina užitie si jazdy ako sa patrí.

Motorku bych doporučil pro - Je ako stvorená pre každého, ale... Ale predsa je to i váhovo a silou moto niekde inde, ako slabšie kubatúri. Takže dáke skúsenosti sú viac ako vhodné.

Mašinku som mal vybratú už dávnejšie, ale až predminulý rok mi bolo dopriate si ju i vyskúšať ako sa patrí. Už po prvých kilometroch bolo jednoznačne rozhodnuté. Chcem a musím ju raz mať. Raz bolo pre mňa podstatné, nakoľko som nechcel nič staršie a nie je ich zrovna ako šafránu, že by bolo extra z čoho vyberať. Ale silno som googlil a striehol som ako sup. Nakoniec moja voľba padla na Raidera SCL. Je ich síce menej ako málo a ide o edíciu 500ks pre celý svet, ale predsa som len našiel. Ako inak USA. Nasledovalo dohadovanie sa, prevoz atď.

Prvá jazda: áno je presne taká ako som si pamätal. Veľmi príjemný zvuk i pri sériovom výfuku. Neviem, ale zatiaľ necítim potrebu ju doladiť či čokoľvek čo sa motoru týka vyvádzať... Ono vlastne ani na celej nič meniť nebudem.
Dovýbava o malý a väčší štít to prosím, ale inak nič veru.
Čo sa týka jazdných vlastností, tak tu ešte nenastala úplna harmónia, nakoľko udrela zima a bolo dojazdené. Už sa neviem dočkať prvého jarného (poprosím teplejšieho (počasia) a slniečka. Potom isto iste tých postrehov viac tu pribudne.

utahs
utahs napsal 16.04.17 v 08:21 10b.

Černá je opravdu úžasná!!! Jedinečná! 10

sabbath65
sabbath65 napsal 22.06.16 v 00:15 10b.

Krásný kousek , skvělá barevná kombinace . Velká radost vidět toto provedení na vlastní oči . U mě to je za jasných 10 bodů .

Johnny-five
Johnny-five napsal 04.05.16 v 17:58 10b.

Není co dodat. Nádhera. Jasných 10 bodů Ať Ti pěkně slouží a hodně km bez starostí z úsměvem na tváři

milde
milde napsal 02.02.16 v 20:12

Vítám ťa v našem ,,jiném gengu " krásná sladěná kombinace odstínů do jednoho celku až na malou, dle mého soudu chybku , tj,chrom,na světlometu .Tak přeju hodně pohodovejch kiláku ,,

milde
milde napsal 02.02.16 v 20:08 10b.