Triumph Tiger 1200 (2012)

Vlastník peter332
Vloženo 30.12.2015
Aktualizováno 11.1.2016

Po moto abstinencii padlo rozhodnutie na tigricu triumph tiger explorer a dokonale sme si sadli - neľutujem jediného eura.

Motorka koupena od motoman (Brno-Brno Město) - velká spokojnosť,seriozne jednanie,to čo inzertovali bola skutočnosť

BMW R 1200 GS: už som vlastnil a po skušobnej jazde vyhral explorer
Ducati Multistrada 1200 Enduro: prehnaná cena, nemá kardan

První dojmy - Skvelá moto, super pružný trojválec a táto mašina má charakter a dušu ktorá má pri každom jazdení ohromí svojimi jazdnými vlastnosťami.

Motorku bych doporučil pro - motorka je vhodná pre skúsenejších bikerov

Doplňky na motorce - hl.kryt motora, výfuk aarow,padacie rámy sw motech, blastry,hmlovky, zadný podblatník, deflektor, vyhrievané gripy

Na úvod by som chcel poďakovať všetkým kamarátom motorkárom krotý pridali svoje skúsenosti so svojimi mašinami obvzlášť tigrom od triumphu. teraz k môjmu príspevku dá sa povedať že som prešiel rôznymi moto,ktoré mi niečo dali /litrový v strom, xjr 1300, GS 1200/ ale vždy mi niečo chýbalo. Po nutnom prdaji GS /chýbali penieze na prestavbu rod.domu/ a abstinencii v jazdení som sa rozhodoval ktoré moto to bude. V roku 2012 som registroval anglánov a ich novinku tiger explorer a hneď ma zaujal. Avšak až v roku 2013 som absolvoval skúšobnú jazdu a bolo rozhodnuté. Až na prelome rokov 2014-2015 ma zaujal inzerát Motoman Brno kde bol na predaj Tiger explorer jazdený /8OOO km/ z celkom slušou výbavou - hl.kryt motora, sw motech padáky, hmlovky, aarow výf.systém, blastry a cena prijateľná mojim možnostiam. Rok 2015 som už sedlal explorera najazdil som 9 OOO km zatial iba Československo /treba spoznávať krásnu našu krajinu/ a môže hodnotiť túto tigricu. Motorka mi nesmierne sedí, vynikajúci motor, pohdlné cestovanie na krátke aj dlhé trasy a charakter tohto angličana ktorý podľa môjho názoru máloktorá moto dokáže dať.S moto som absolvoval aj návštevu - servisnú prehliadku po 16 OOOkm a absolutne bez problémov. Počas výjazdov absolútne bezproblémov.

Hrdasek23
Hrdasek23 napsal 30.03.18 v 18:26 10b.

Jednou bych ho chtěl taky

jokra75
jokra75 napsal 12.02.18 v 19:53 10b.

Také jsem o ní přemýšlel,je prý hodně dobrá

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 17.07.17 v 00:27 10b.

Pete23
Pete23 napsal 13.11.16 v 16:42 10b.

pěkný

Woky
Woky napsal 30.07.16 v 20:44 10b.

- Bomba mašina -