Honda VFR 800X Crossrunner (2015)

Vlastník tomik009
Vloženo 14.12.2015
Aktualizováno 2.4.2016

Honda Crossrunner druhé generace. Fungl nová, pěkná, červená, výkonná.

Motorka koupena od FIRMA:Moto Liberec (Františkov-Liberec X - Velice vstřícný přístup prodejce. Doporučuji.

První dojmy - První dojmy veskrze pozitivní, jinak bych si jí samozřejmě nekupoval :-). Je to kus motorky, na mou vyšší postavu ideální.

Motorku bych doporučil pro - Motorkářům vyšší postavy, kteří chtějí cestovat.

Doplňky na motorce - Dokoupeny ihned tyto doplňky: kufry, hlavní stojan, blastery, zadní blatník, zásuvka na 12 V.

Pořídil jsem si jí na cestování s batůžkem, proto hned zakoupeny kufry ve výhodném balíčku s hlavním stojanem.
V standartní výbavě vyhřívané rukojeti.
Po najetí cca 300 km (půl na půl sám a ve dvou) můžu potvrdit, že kladné recenze nelhaly .
Jízda po městě pohodová, žádné trhání, rychlá akcelerace, mimo obec je to rychlík. Motor pružnej, brzdy výborný, podvozek super, vím jen o větších dírách v asfaltu.
Spolujezdec se cítí podle svých slov komfortně, bezpečně. Průměrná spotřeba 4,7 l/100km, a to jsem jí nešetřil.
Pochvaluju si vyhřívání rukojetí, ukazatel zařazené rychlosti je taky příjemný. Funguje i automatické vypnutí blinkru po zatočení.
Poruchy žádné. Nejlíp se myslím cítí na silnici, na jízdu v terénu konstruována moc není. s tím jsem počítal a nevadí mi to.
Těším se na delší cesty, zadek mě (na rozdíl od NC700S) nebolí. Jen kolena jsou zalomená poměrně dost, občas je nutno se protáhnout. To je asi jediná výtka.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 17.07.17 v 00:37 10b.

Vlnič
Vlnič napsal 29.03.16 v 18:41 10b.

Parádní strojek tenhle model 2015 se mi líbí číma dál víc

Tomassinno
Tomassinno napsal 22.02.16 v 07:13 10b.

nádhera !

Jirka22
Jirka22 napsal 31.12.15 v 19:58 10b.

Moc pěkný kousek.

Alesko
Alesko napsal 21.12.15 v 20:29 10b.

Krasny stroj od Hondy . Do novej sezony prajem vela stastnych km. Jasnych 10 bodov.