Yamaha XVS 1100A Dragstar Classic (2007)

Vlastník -Míla-
Vloženo 4.12.2015
Aktualizováno 4.12.2015

Yamaha XVS Dragstar Classic 1100 je pěkná a pohodlná.

Suzuki VL 800 Volusia: První dojem z jízdy.

První dojmy - První dojmy z motorky byly nad očekávání. Motorka jela jako vítr. Je to jiné než silnice, kterou jsem před ní jezdil. Při nízkých otáčkách jede i ve dvou v pohodě. Po několik kilometrech jsme si na sebe zvykli a už je to jenom o té pohodě.

Motorku bych doporučil pro - Motorku bych doporučil všem, ale každý ať si vybere dle svého vkusu.

Doplňky na motorce - Jak již jsem se zmiňoval, tak na motorce mám plexi, brašny, opěrku, padáky a pohodlné plotny.

[p]Motorku XVS DragStar Classic 1100 jsem si vybral po dlouhém váhání, neboť jsem před tím měl vyhlídnutou Suzuki Volusia 800. Taky moc pěkná motorka, ale když jsem se svezl na Drakovi, tak to bylo jasný. Nechci kritizovat Volusii, je to taky dobrá motorka a má své přednosti, ale více mě na první dojem oslovil Drag Star.
[p]Na motorce jsem měl brašny, plexi a padáky. Brašny dobrá věc , doporučuji, dá se do nich uložit hodně věcí, které by jinde překážely. Plexi také, chrání před náporem vzduchu při jízdě. Musí se ale občas umýt od nachytaného hmyzu. Padáky opět dobrá věc, když se motorka svalí na bok tak se nepomačká. K motorce jsem si ještě dokoupil opěrku pro spolujezdkyni (manželku). Z jejího pohledu pohodlnější posed, neboť před tím jsme jezdili bez opěrky a jak byla nakloněná na mě, tak jsme při brzdění nebo rozjezdu ťukali helmami o sebe. Nyní se opře o opěrku a je to bez kontaktu a dle ní i pohodlnější svezení. Spotřeba je podle stylu jízdy 5 - 6 litrů na 100 km. Hodně jsem četl o spojce, která se musí po 25 - 40000 km vyměnit a je to drahá záležitost. Je to asi jedna nevýhoda této motorky, ale co jsem slyšel, tak každá motorka má něco. Při ukončení sezóny je dobré odpojit baterku a nabít ji, protože model, který mám, tak má imobilizér a ten ji vybíjí. Dobře se s ní cestuje, delší trasy jsou v pohodě, je pohodlná.

Boža
Boža napsal 25.12.15 v 20:58 10b.

Krásný cruiser dávám 10 bodů

Zdeněkhr
Zdeněkhr napsal 07.12.15 v 09:47 10b.

Pěkný stroj. Přeji mnoho km v sedle.

Freeman
Freeman napsal 06.12.15 v 13:01 10b.

Peknej Drag
Tak vzdy s kolama dole, se stastnymi navaraty

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 06.12.15 v 11:26 10b.

Parádní Dragouš gratulejšn

pavsa66
pavsa66 napsal 05.12.15 v 19:40 10b.

Hezká dračena gratulace a pohodu v sedle