Kawasaki ER 6N (2006)

Vlastník KubikT1
Vloženo 19.11.2015
Aktualizováno 19.11.2015

Hravá, živá motorka s celkem nízkým těžištěm, snadno řiditelná, vhodná pro začátečníka.

Yamaha FZ6 Fazer: Objevil jsem ER-6N

První dojmy - Poprvé jsem na této motorce jezdil v autoškole a tak se mi zalíbila, že jsem nechtěl jinou. Vyhovuje přesně mým potřebám, je živá, což mi spíš imponuje, než maximální rychlost. Nemám rád zalomený řidítka sklopený dolu, což právě tato nemá. Jedinné, co mi na začátku vadilo byla absence zadního blatníčku (předchozí majitelka jej sundala), což bylo nepříjemné při jízdě na mokrém povrchu, ale to jsem již vyřešil dokoupením tohoto dílu.

Motorku bych doporučil pro - Pro začínající jezdce

Tuhle motorku jsem si oblíbil díky autoškole, kde jsem na ní jezdil (pan učitel ji měl v perfektním stavu). Od stroje požaduji rychlé reagovaní než maximální rychlost, proto jsem si vybral tenhle dvouválec.
Motorka má celkem nízko těžiště, tak do začátek není ani třeba moc hluboko klopit (z čehož mám pořád trošku strach). Motoricky je na tom skvěle, nebylo třeba nijak zasahovat (zatím). Jezdíme s přítelkyní a jízda není nijak nepohodlná ani pro mě, ani pro ni (zatím si nestěžovala:))

Miklasek
Miklasek napsal 21.11.15 v 12:00 10b.

Jazdil som na takej v autoškole, celkom fajné vozenie, akurát ten predný svetlomet nieje zrovna moja šálka kávy