Kawasaki ER 6N (2011)

Vlastník iTm
Vloženo 16.10.2015
Aktualizováno 5.2.2018

Kawa musí bejt zelená ne? Dá se na ní jezdit jak si zamaneš, stačí ji dopřát trochu péče.

Kawasaki Z 750: žádný kloudný kus jsem nenašel.. a když tak pekelně daleko :)
Suzuki GSX 1200: musel bych do DE, neklaplo to, třeba příště

První dojmy - Trošku úzké řídítka a celkem blízko sedačce, zkusím je ale trošku posunout a uvidím co to udělá, jinak ve všem spokojenost, je hodná a jede jak potřebuju. V zatáčkách je jak doma, jak je krátká tak se ovládá parádně a v klidu se dá i upravit stopa v zatáčce.

Doplňky na motorce - výfuk Ixil, Padáky, řídítka Barracuda 74 cm, krátký páčky

pozn.: přidány fotky dolu

Po první vyjížďce je jasný, že okresky budou naší nejoblíbenější lokací. Město úplná pohoda, snadná ovladatelnost, úzký řídítka. Dálnice je nuda, ale když musíš tak musíš. Kousek po poli taky zvládla hravě.. Každopádně přiblblej úsměv mě při jízdě jen tak nepřejde :)

První vyjížďka:

Po koupi a přepsání:

Třetí vyjížďka, Krušný! S motorkou se stále seznamujem, ale je to mazel! Těšim se na sezonu na teplejší silnice a nový gumy.

Vyjížděk už bylo víc, jezdim co mi čas dovolí, byl jsem na Šumavě, na Vrchovině ale jezdim i kolem komína. V červnu mě čekají Dolomity!

(8.7.2016) Dolomity

Zkrátka super, celkově nějakých 2700km výlet. Vracečky s žabičkou prostě paráda, výkon nechyběl, problémy nebyly. Už abych tam byl zas.
Gumy Dunlop Road Smart 2 - v zatáčkách držej, velká spokojenost. Příští sezonu buď ty stejné nebo trojky. Uvidíme co nájezd.

Pár fotek:

Brašna na sedlo spolujezdce, 35l. Na tejden stačila, jak tam sedne posuďte sami. Ode mě jen chvála.

Super, bomba, paráda. A to všude.

Hory, hory, hory. To je moje. Bavil jsem se.

Cestou zpět byl i GG.

Na pozdim péče. Nová řetězovka, olej a tak.
Vyleštěný svody a hned prokoukla.

2017

konečně je hezky!

Po první vyjíždce 2017 :) Karlštejn a tak.

Cestou do práce, po práci na Slapy!

Zahájení sezony v Poděbradech taky super.

2017 sme léto začínali Sardinií, samozřejmě jedinej den kdy snad za celej rok chcalo sme tam chytli my, ale stejně paráda.. druhá fotka ze západního pobřeží, silnice naprosto bomba:)

Krušný jsou taky fajn.

A byli sme i v Rumunsku, tohle konkrétně je Apuseni.. byla i Transalpina:)

Na konci sezony sem jí koupil laďák od Ixil, hraje pěkně a k tomu novej olej v přední vidli a chová se to hned jinak. Jinak servisujeme pravidelně a stroj šlape jak hodinky, to má za sebou 35tis. km, já s ní jsem nějakejch 14 tisíc kilometrů a letos určitě zase něco namotáme.
Gumy sem jezdil jenom Dunlop Roadsmart 2, letos zkusim něco jinýho. Je teprve únor a já už na nic jinýho skoro nemyslim než zas jen jezdit.. Na nějakou rozumnou teplotu si ale eště počkám..

bulldogbiker
bulldogbiker napsal 08.07.16 v 21:37

super japonec

JohnyBaroch
JohnyBaroch napsal 28.05.16 v 11:13 10b.

Do začátku jistě super stroj Tak ať to lítá...

iTm
iTm napsal 03.11.15 v 11:19

díky je bombová

dopaa
dopaa napsal 20.10.15 v 12:52 10b.

Super výběr já na ní najel za dvě sezóny 21000 km a pořád mě nepřestává bavit ti garantuju že ten přiblblej ti vydrží hodně dlóóóuho přeji hodně najetejch kilometrů a hlavně kolama dolů