Suzuki GSF 1200 Bandit (1999)

Vlastník Bunny_John
Vloženo 19.7.2015
Aktualizováno 4.9.2015

V pekle uz nebylo místo ,vyztoupila na povrch zemský a tak teď na ní jezdí Já 😬

První dojmy - Klasicka motorka ,dobréj posed a sedí v zatáčkách. Silnej čtyřválec jako v autě 😁 a když je ladak tak nepřekonatelnej zvuk.Prostě Suzuki co dodat a ten objem je taky pekelnej.

Motorku bych doporučil pro - Silnejm chlapum, ale hlavně lidem kteří mají radi silný motor a dokáží jej s rozvahou kocírovat na silnici.

Doplňky na motorce - Ladeny výfuk , Street maska a čočky.

Na naše krásné derave silnice ideální stroj. Krásně protlumi i větší díry a hrboly .Motor má slušný tah od sporu a vytáčet se dá až ... moc .Podvozek je tak za 2 ten by mohl být lepší,ale pro tak výkony stroj je dostačující.
Brzdy bych ohodnotil subjektivně tak za 3 , jak jsou trošku více zahřáté tak vadnou,ale možná je to jen můj pocit ( dříve jsem měl Horneta a ten brzdil lepé,ale zase oproti Banditovi byl menší a lehčí )
No co se týče spotřeby tak tu má jak osobní auto 7 až 8 litrů na 100km ,obsah nenahradis a výkon také ne ,někde se to projevit musí 😀
Nejlepe se jezdí na silnici 😁 do terénu bych ji moc nebral, no a ve městě je sice ovladatelná,ale opravdu na nějaké vytáčení v uličkách moc není hlavně kvůli své vaze.