Jawa 350/361 (1969)

Vlastník Turča88
Vloženo 14.7.2015
Aktualizováno 14.7.2015

Moje První motorka silnější než fichtl moc dobrá mašina ted po renovaci a je to pecka

První dojmy - první dojmy byly super nejlepší co jsem měl než jsem si koupil Varana je to super hlavně ted po té renovaci jak se všichni otáčejí to je super pocit doufám že bude jezdit dlouho protože je to suprová motorka která má i po těch letech něco do sebe :-)

tuhle motorku jsem si vybral proto že jsem se k ní nějak dostal přes kamaráda a pak už šlo všechno ráz na ráz přivést pár let jsem se snažil to renovovat sám pak jsem na to neměl čas a ted je to tahle kráska jezdí to jak kývačka no motor běží jako u Jawy brzdy brzdí jak u Jawy podvozek se kýve jak kývačka a z výfuku se linou zvuky jak z Jawy jo a taky to voní jak Jawa jinak je to kráska co mam víc psát to je vidět že ??

chlup2
chlup2 napsal 14.07.15 v 22:25 9b.

Moc pěkná. Jinak viz elsterm (klakson). Trochu zbytečně přeleštěný kartery a ten padák je trochu divnej, mně by tam seděl spíš ten vojenskej ochrannej rám pod motorem, ale proč ne, jak píše elsterm ... je to tvoje věc soudruhu . Rozhodně bych si ji užíval a nestyděl se za ni.

elstrem
elstrem napsal 14.07.15 v 21:26 10b.

No,to je nadhera,jen byt tebou,tak si hned otocim ten drzak klaksonu,ten spodek,co v ni je nasroubovan klakson prijde nahoru,nebo ti klakson udela do blatniku dulek.Vlastni zkusenost.A ten ochrany ram,me tam nejak nestymuje,ale zalezi na rozhodnuti kazdeho soudruha.Jinak at slouzi.