Jawa 350/632 (1990)

Vlastník KnoDa
Vloženo 11.7.2015
Aktualizováno 11.7.2015

Na svůj věk je ve výborném stavu, původní majitel se o ni moc dobře staral.

První dojmy - Řazení trošku obtížnější, zjistila jsem, že je potřeba řadit opravdu důrazně. A neutrál se hledal docela blbě, ale cítila jsem, že si na sebe zvykneme. S neutrálem trošku bojuju, ale jinak super. Ve vyšších otáčkách vibrace hrozně lechtají, nejsem si jistá, jestli se mi to líbí nebo ne. :-D

Tuhle bezvadnou zachovalou Jawku jsem si koupila od souseda, který ji zrovna chtěl prodat, aby si mohl koupit jinou. Tak jsem se po ní vrhla, nabídl mi skvělou cenu. Řidičák mi trochu tlel v kapse a už bylo načase naučit se na něčem jezdit. Tak teď ji mám teprve asi dva měsíce a učím se, zatím podnikám jenom kratší výlety a raději s doprovodem.
Co mě občas potrápí je startování. Někdy se trošku našlapu, než chytne. Je to podle její nálady, jindy je to hned. Zatím jsem jela jenom po silnicích a v pohodě.

KnoDa
KnoDa napsal 13.07.15 v 22:12

Je to model 632, vím, že světlo není úplně standardní. Ale o to víc se mi líbí. A děkuji.

Milan1963
Milan1963 napsal 11.07.15 v 19:54 10b.

Je to model 632 ? Ten by měl mít kulaté světlo. Přeju hodně pohodových kilometrů a posílám 10 bodů.