BMW R 1200 RT (2006)

Vlastník Jialma
Vloženo 3.6.2015
Aktualizováno 3.6.2015

Asi jeden z nejlepších cesťáků pro ty co mají rádi motorku s vrtulkou.

První dojmy - Po zakoupení jsem na ní jel po ose domů i s dcerou za zády asi 150km a přesto že jsem z ní měl dobrý pocit, tak vzhledem k tomu, že mám nějakých 165 cm tak přetrvávala nejistota při manipulaci na místě - takže respekt.

Motorku bych doporučil pro - Musí to být srdeční záležitost

Doplňky na motorce - všechny nejdůležitější

Na Wildstarovi jsem si jízdu užíval ale pokud jsem chtěl řešit úložný prostor byl problém. Wilda se mi líbil tak jak jsem ho nafotil a brašny který k němu byly jsem na něj nedával protože to okamžitě změnilo jeho vzhled k horšímu. Přemýšlel jsem spíše o kufrech od Corbinu , ale to už je byla jiná liga. No prostě se to ve mě zlomilo a začal jsem řešit moto které bude kompaktní již s kufry a pohodlné pro cestování i ve dvou. A tak jsem objevil tohohle krasavce v pěkné originální výbavě se vším důležitým co se na RT dává. Pro toho kdo o ní přemýšlí, tak dávám palec nahoru. Není asi lepší systém uchycení kufrů včetně jeho objemu. Pro tuhle motorku nebyl špatný povrch silnice( fakt žehlička). Další užitečné věci jako vyhřívání, tempomat, elektrické plégo, které se dá řešit i za jízdy a další vychytávky... Ale co byla bomba ,tak to byla spotřeba kolem 5 litrů se 27 l nádrží spolu v kombinaci s poměrně přesným počítačem. Duální brzdový systém spolu s ABS neměl taky chybu. Hlavní stojan taky super při garážování a údržbě ,takže pro toho kdo má rád motorky s vrtulkou dobrá volba. Ale já to prostě nedal , jenže jsem to musel zkusit , jak jinak bych to asi zjistil. Najednou mi začalo scházet to dvouhodinové čištění železa a chromu a ten zátah a ten zvuk a mouchy mezi zuby a ... Takže jsme se po dvou letech rozloučily.

Milan1963
Milan1963 napsal 04.06.15 v 10:19 10b.