Yamaha WR 250R (2009)

Vlastník david147
Vloženo 29.5.2015
Aktualizováno 7.6.2015

Nádherná, kvalitní motorka do města, za barák na polňačky, řádění do lesa a občasný výlet :)

Motorka koupena od petrasvecova (Prostějov)

Honda CRF 250L: dlouho jsem o ní uvažoval, ale zdá se mi slabá, myslím že v terénu nedokáže zdaleka to co wr250r
AJP PR5 250 Enduro: hodně lákavá, v terénu určitě skvělá, chtěl jsem ale něco víc ,,dual,,

První dojmy - čisťounké a voňavé WRrko jsem koupil od krásné slečny, která chtěla asi větší zvíře do terénu. Já se však naprosto zamiloval, nejsem moc schopen porovnávat a popisovat ,,hardware,, motorky, jelikož jediné na čem jsem v životě seděl byl fichtl a nějaká kawa v autoškole.

WR jsem si vybral z důvodu jeho univerzálnosti, ve městě si zajedu kam chci, promotám se kolonou jedna báseň... ALE HLAVNĚ ! Když se chci pobavit na polňačce, nebo v lese dokáže WR i se začátečníkem parádní kusy, pravda je nutné umět používat spojku pokud se člověk nechce zabít, beru to jako daň za 4t, který má rád vysoké otáčky... Je to prostě stroj, který mě dokáže udělat radost na silnici, ale i v terénu, kde limit jsem zatím já a můj strach o motorku a mé zdraví, né výkon, nebo schopnosti motorky.
Možná je to tím, že jsem motorkami nepolíben, neumím si ale představit, že bych si mohl vybrat lepší moto ! Lidi koukají, obdivují, já si užívám neskutečnou srandu a pochvaluju si praktičnost ve městě.
Asi není nejlepší v terénu a ani na silnici, co na ní ale miluju je ten pocit volnosti, který mi dává... neříká mi musíš jet po silnici, nebo opačně...ŘÍKÁ MI JEĎ KUDY CHCEŠ, JEDINÁ MOJE PODMÍNKA ! užij si to! .
Díky Petře za motorku a Dovimu za trápení s mými dotazy a jeho práci v diskusích :)

petrasvecova
petrasvecova napsal 22.07.15 v 15:23 10b.

Jsem rada, ze dela radost stejne jako kdysi me, jeste ted na ni vzpominam, byla to hold prvni laska a na tu se jen tak nezapomina

Rischwon
Rischwon napsal 17.06.15 v 17:15 10b.

krásný kousek,...je to prostě WR,...at se daří!!!

david147
david147 napsal 07.06.15 v 16:04

Díky Barney a seznam. ;)
Dovi určitě jo, nebýt tvojí práce tak věřím že ji nemám, Yamaha by ti měla platit :D

Dovi
Dovi napsal 07.06.15 v 06:42 10b.

"Díky Petře za motorku a Dovimu za trápení s mými dotazy a jeho práci v diskusích"

Jsem rád, že to sdílení velmi dobrých zkušeností s WR 250R/X padlo na úrodnou půdu, a to nejenom v Tvém případě.

Seznam
Seznam napsal 02.06.15 v 09:46 10b.

super stroj, dobre napsane