Yamaha WR 250R (2008)

Vlastník ltm_cz
Vloženo 17.2.2009
Aktualizováno 30.9.2009

WR250R - Protože rok má jen 52 víkendů
Dokud nevyzkoušíte WR250R, nepoznáte skutečný význam slova zábava. Tenhle nový senzační model je kombinací našeho know-how z úspěšného působení v motokrosových závodech, a nekompromisních parametrů.

Recenzi napíšu hned jak bude Jaro :)

- Tak Jaro je už dávno a Já se k ničemu nemám, jsem línej napsat. Asi jako každý kdo má WR 250 R co jsem koukal :)

Nicméně jsem udělal již první úpravy:

1. Padla ta otřesná zástěrka myslím shodná s R6

2. Koupil jsem redukce na bezhrazdová řidítka accel123

3. Řidítka protraper

4. Bástry cycra

5. Originální Yamaha ploutvička na ochranu zadního kotouče z WR250F

6. A vyrobil jsem kryt motoru z hliníkového plechu

7. A vlastně to nejdůležitější po cca 1500Km jsem přehodil pneumatiky za drapáky MAXXIS

Po motorové stránce motorka asi zůstane v serii přecijen je pravda že porci z Yamahy asi vědí co je pro WR nejlepší. Jediné co bude asi následovat , tak to bude jiný převod. S drapákama a s mojí vahou motorka tu gumu težko utrhne tak bych docela rád aby přecijen ten převod byl o trochu lehčí. Ale to je opravdu výhledově.

Jízdní vlastnosti motorky jsou úplně skvělé, drží stopu, skoky myslím že zvládá taky dobře... rozhodně v dobrých rukách to bude asi zbraň :) A hlavně servisní intervaly jsou 1000km pak 6000km atd.Nejsou to žádné motohodiny takže motorka se tváří jako luxusní držák.

Jinak na silnici jsem moc nepojezdil ale pokud to někoho zajímá tak cestovní rychlost je cca 80-90km/h umí samozřejmě i víc ale asi by to pro motor nebylo nic moc. Takže taková motorka pro někoho na kochání se krajinou :)

yery
yery napsal 14.03.10 v 11:49

wow super stroj

PEPE86
PEPE86 napsal 17.07.09 v 20:51

Ja jsem taky s WRkem maximalne spojeny.Je to fakt povedeny stroj.Uvazujes o vyfuku?Ja na to kaslu.Jednak nevim jak je to s tou priverou(ze by to dokonce snizilo vykon)a pak taky nevim jestli by to aspon trosku zvedlo ten prostredek.Ten se mi jevi docela slabej.

fajn-tom
fajn-tom napsal 18.06.09 v 12:02