Kawasaki KLE 500 (2004)

Vlastník Radek2107
Vloženo 6.10.2013
Aktualizováno 2.7.2022

Vloženo: 17.04.2022, Uskutečněno: 17.04.2022, Stav tachometru: 70025 km, Zhlédnuto: 21x

Motorka po servisu, je třeba ji vyzkoušet. Sobotní počasí rozhodně nebylo optimální. Po cestě jsem potkal jednu jedinou motorku. Buď to bylo tím, že rád jezdím mimo hlavní tahy anebo bylo opravdu chladno a hlavně větrno. Nejspíše obojí.
Dojel jsem ke kamarádovi a musel jsem si vyzkoušet, jak se jezdí na ČZ 350. Sakra, to motorka je pila. Původně jsem by vymrzlý napůl, po další hodince jsem to dotáhl na 100%. Naštěstí to nebylo nic, co by nespravilo pivo a uzené žebro.
Druhý den, to jest v neděli, už počasí přálo jízdě na motorce více. Nedul takový vítr a celkově bylo tepleji. Nakonec jsem si dal krásných 220 km, v drtivé většině po silnicích druhé třídy, ostatně jako pokaždé.

elvis78 (144) napsal 20.04.2022 v 12:02

Radku čezety boží!!!!! Já taky raději ostatní komunikace než jedničky.

• Po naší republice den 4. konec

Odpočinutý jsem začal poslední den výletování. Opět slunné ráno a kolem mě nádherná krajina Šumavy. Nikam jsem nespěchal, chtěl jsem navštívit hrad Švihov u Klatov, první prohlídka od 10 hod. a já to měl jen 70 km. Přes

Vloženo: 25.05.2024
    Uskutečněno: 10.05.2024
  • Po naší republice den 3.

Třetí den je přede mnou. Skromně jsem posnídal, sbalil se a opustil Krucemburk. V Přibyslavi jsem doplnil zásoby jídla, pití a benzínu. Pokud je to možné, vyhýbám se větším městům, udělal jsem výjimku a projel Jihlavu,

Vloženo: 24.05.2024
    Uskutečněno: 09.05.2024
  • Po naší republice den 2.

Druhý den mě přivítal slunečními paprsky a jasnou oblohou. Nasnídal jsem se, sbalil své saky paky a již v osm hodin jsem seděl za řídítky. Čekal mě vcelku náročný den, ale těšil jsem se, neboť se podívám do míst, která j

Vloženo: 22.05.2024
    Uskutečněno: 08.05.2024