Yuki CSR 250 (2008)

Vlastník KLR4
Vloženo 12.2.2013
Aktualizováno 14.9.2020

Vloženo: 15.04.2013, Uskutečněno: 15.04.2013, Stav tachometru: 1048 km, Zhlédnuto: 30x

* PPP - projížďka po práci

Dneska jaro opět potvrdilo, že má nad zimou převahu a tak toho bylo třeba využít. Po práci jsem vytáhnul motorku a dal si za cíl podívat se na přehradu Morávka (ve Frýdku žiju už +-8 roků, ale tam jsem ještě nebyl). Zároveň jsem se chtěl ujistit, že motorce po nedělní "turbo" zahajovačce nic není a je v pořádku.

Po dojetí na Morávku mi zbývalo ještě dost času a tak jsem si řekl, že se podívám ještě na další přehrady v okolí. Zajel jsem na Bašku a pak ještě na Šanci. Na to, abych zvládnul ještě Žermanice bylo už dost pozdě a dojel bych tam určitě už za tmy - takže pro tentokrát to byly jen ty tři přehrady z pěti (Olešnou jsem do cestovního plánu nepočítal, protože tu mám 2km od baráku).

Pro dnešek pěkných podvečerních 84 km.

• Hodnocení po roce a 12 000 km

Tak je tomu +- rok, co jsem tuhle Yukinu pořídil. Sezóna, jako taková, nebyla nijak omezená a s mírnýma přestávkama jsem na ní jezdil celý rok. cesty, trasy, výlety - Vetšinu km jsem na ní najel okolo domova. Vždy p

Typ: Reportáž
    Vloženo: 29.04.2014
    Uskutečněno: 29.04.2014
  • montáž USB zásuvky + test dojezdnosti nádrže

Vadilo mi, že při "delších" cestách mi po celou dobu nevydržel telefon se spuštěným Endomondo, tak jsem se rozhodl koupit USB zásuvky na řídítka. Montáž jako taková proběhla bez problému, protože u toho byla přiložená

Vloženo: 11.05.2013
    Uskutečněno: 11.05.2013
  • Chvalozpěv, aneb 300km ve dvou

Je sobota, děcka jsme odevzdali k babičce a máme volný víkend...jenže je hnusně a mrholí. Celé dopoledne sleduju vývoj počasí jak na internetu, tak pohledem z okna. Je 12:06 a přestalo mrholit - je vydán pokyn a já s moj

Vloženo: 06.05.2013
    Uskutečněno: 04.05.2013