Yuki CSR 250 (2008)

Vlastník KLR4
Vloženo 12.2.2013
Aktualizováno 14.9.2020

montáž USB zásuvky + test dojezdnosti nádrže

Vloženo: 11.05.2013, Uskutečněno: 11.05.2013, Stav tachometru: 2110 km, Zhlédnuto: 38x

Vadilo mi, že při "delších" cestách mi po celou dobu nevydržel telefon se spuštěným Endomondo, tak jsem se rozhodl koupit USB zásuvky na řídítka.

Montáž jako taková proběhla bez problému, protože u toho byla přiložená svorka pro napíchnutí se na nějaký kabel. Nejhorší na tom všem bylo vybrat to správné umístění na řídítkách a pak najít nějaký vhodný kabel.

Nakonec jsem našel svazek kabelů, který je ukončený konektorem a nikam nevede. Na tom konektoru je napíchnutý protikus a v něm jen smyčka s jedním drátkem, který vede zpět do konektoru. Zbytek kabelů (cca 8) tak jenom tak končí. Takže jsem našel ten co je pod proudem až po otočení klíčkem a na něj jsem to napíchnul.

Celá instalace mi zabrala cca hoďku a půl - ale to jenom proto že jsem hledal ten vhodný kabel. Jinak by to bylo tak na 10min.

---------------------------------------------------------------

Zároveň teďka pokouším dojezdnost na jednu nádrž. Zatím mám ujeto 489km. Je už tam sice na dně, ale rezervu to pořád ještě nepotřebuje. 310 km z toho je najeto ve dvou lidech mimo města + dálnice a zbytek je svižnějším tempem kombinovaně. Předpokládám, že až teďka vyjedu, ohlásí se rezerva. Takže 500km bez omezování se je za mě dobrá hodnota.

• Hodnocení po roce a 12 000 km

Tak je tomu +- rok, co jsem tuhle Yukinu pořídil. Sezóna, jako taková, nebyla nijak omezená a s mírnýma přestávkama jsem na ní jezdil celý rok. cesty, trasy, výlety - Vetšinu km jsem na ní najel okolo domova. Vždy p

Typ: Reportáž
    Vloženo: 29.04.2014
    Uskutečněno: 29.04.2014
  • Chvalozpěv, aneb 300km ve dvou

Je sobota, děcka jsme odevzdali k babičce a máme volný víkend...jenže je hnusně a mrholí. Celé dopoledne sleduju vývoj počasí jak na internetu, tak pohledem z okna. Je 12:06 a přestalo mrholit - je vydán pokyn a já s moj

Vloženo: 06.05.2013
    Uskutečněno: 04.05.2013
    Tachometr: 1934km
  • PPP - 3/5

* PPP - projížďka po práci Dneska jaro opět potvrdilo, že má nad zimou převahu a tak toho bylo třeba využít. Po práci jsem vytáhnul motorku a dal si za cíl podívat se na přehradu Morávka (ve Frýdku žiju už +-8 roků, a

Vloženo: 15.04.2013
    Uskutečněno: 15.04.2013