Yuki CSR 250 (2008)

Vlastník KLR4
Vloženo 12.2.2013
Aktualizováno 14.9.2020

Kopřivnická zahajovačka, aneb toulky moravou

Vloženo: 14.04.2013, Uskutečněno: 14.04.2013, Stav tachometru: 946 km, Zhlédnuto: 26x

Připojil jsem se ke Kopřivnickým motorkářům, kteří uspořádali zahájení sezóny a nelituju toho. Trasa projížďky vedla přes turisticky zajímavé cíle a celkem jsme tak najeli (já - od domu k domu) 272km.

Yukina "stíhala" na hranici svých možností, ale nestalo se, že by mi všichni nějak moc ujeli - držel jsem se vždycky tak nějak v hloučku, což na ten objem a výkon, který jsem bezesporu měl nejnižší, bylo docela super. Musel jsem to sice celou dobu točit a hnát naplno, ale motorka to vydržela a snad to nebude mít nějaké následky. V každém případě, kdyby měla ruce, tak mi za to ždímání rozbije držku.

Cestou jsem se snažil i nějak fotit na telefon, tak přikládám pár fotek z výletu.

Verdikt: pohodoví lidé, pohodové počasí, ale vražedné tempo...

• Hodnocení po roce a 12 000 km

Tak je tomu +- rok, co jsem tuhle Yukinu pořídil. Sezóna, jako taková, nebyla nijak omezená a s mírnýma přestávkama jsem na ní jezdil celý rok. cesty, trasy, výlety - Vetšinu km jsem na ní najel okolo domova. Vždy p

Typ: Reportáž
    Vloženo: 29.04.2014
    Uskutečněno: 29.04.2014
  • montáž USB zásuvky + test dojezdnosti nádrže

Vadilo mi, že při "delších" cestách mi po celou dobu nevydržel telefon se spuštěným Endomondo, tak jsem se rozhodl koupit USB zásuvky na řídítka. Montáž jako taková proběhla bez problému, protože u toho byla přiložená

Vloženo: 11.05.2013
    Uskutečněno: 11.05.2013
  • Chvalozpěv, aneb 300km ve dvou

Je sobota, děcka jsme odevzdali k babičce a máme volný víkend...jenže je hnusně a mrholí. Celé dopoledne sleduju vývoj počasí jak na internetu, tak pohledem z okna. Je 12:06 a přestalo mrholit - je vydán pokyn a já s moj

Vloženo: 06.05.2013
    Uskutečněno: 04.05.2013